Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • IFA 2024: hordozható Acer gépek alternatív triója

    ph A két Copilot+ PC plecsnis notesz egyike ARM architektúrán alapul, míg a másikon tobzódik a szénszál, és egy tablet is tiszteletét tette Berlinben.

  • IFA 2024: Kamerás fűnyírót hozott a Dreame

    ma Az A2 pont ott javít, ahol az A1 gyenge volt. És amúgy lett A1 Pro is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Tisztelt Dension,

    Szívesen látnék egy olyan telefon tartót, ami szoftveres támogatással rendelkezik, Android esetén a play storeból letölthető, és megoldaná egyben a fekete doboz szerepét, az utolsó 5-10-15 perc mentésével, lehetne beállítás függő, lementené a videót és hangot, szenzor adatokat. Mind ezt a háttérben tenné, a lehető legkisebb terhelés mellett, közben futhatna a navigáció, vagy valamilyen másik program amit éppen használnak. Lenne felület a dokkolóhoz, beállításokhoz, mindent egy helyen lehetne megtenni. Ez lehetne megvásárolható is önmagában, és a tartók mellé járna egy. Kilehetne egészíteni népszerű hasznos autós funkciókkal, pl sebesség kijelzése teljes képernyőn, alacsony fényerővel, gyorsulás mérés, stb...

    Lehetne egy három tagból álló család, mind telefonokhoz, micro USB töltéssel, több dimenziós állítással, rendes tapadó korongos rögzítéssel, NFC-vel a legolcsóbb verziónál is, a programban fejlett beállítási lehetőségekkel, Pl dokkolóba helyezésnél automatikusan BT be, GPS be, fektetett mód (nálam alapból tiltva van) majd feljebb bejönne a BT, Fm T., stb...
    Mindegyik befogadó képessége lehetne 80 mm, így szélesebb réteget célozna meg.

    A drótnélküli töltést én csak a legdrágább verzióban és/vagy opcionális formában tenném elérhetővé.

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz #79335424 #37 üzenetére

    Én sem teljesen értek egyet veled, az NFC az egy filléres technika, legalább is a chipek, a kábel nélküli töltésre meg azért írtam hogy "és/vagy opcionálisan"

    A célhardver mindig jobb persze, de a nagy többség igényét kielégíti egy okos mindenes.

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Bog #42 üzenetére

    Így van, ha a telefonnal nem is oldható meg, de pl BT vagy wifi kapcsolattal menthetné arra a képet a kamerás dokkoló, vagy lenne egy alap dokkoló, és az lenne upgradelhető igény szerint, ki mit akar. BT Modul, wifi, FM, kamera black boxhoz, így mindenki az igényeinek tökéleteset vásárolhatna, illetve ha igény merül fel a későbbiekben, nem kell újat vennie, csak az új funkciót. Erre igazán jó lenne csinálni egy 80 MM széles telókat is befogadó dokkolót, a modulokat meg úgy tervezni, hogy hosszú időn át kompatibilisek legyenek a következő generációs dokkolókkal is, a vagy az új modulok is legyenek azok. Ezt megfejelni egy jó szoftverrel, és nyert ügyük lenne szerintem. Valós igényeket elégítenének ki, és senki nem érezné, hogy pl a transmitter rá van erőltetve, pedig nem is kell neki.

Új hozzászólás Aktív témák