Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #64403 üzenetére

    Az értelmesebbje ideadja Nekem ;]
    5 hónapja kaptam egy ilyen kupacot (két szatyor) ajándékba. Állítólag próbálta eladni lófogáson, de a kutyának sem kellett 3 hónap alatt.
    kb. 3 óra munkám volt vele és 13350 Ft jött be, nem számolva azt a kb. 3000-et érő cuccot amit megtartottam magamnak...
    Ezúton is szeretném megköszönni Cs. Csabinak, aki képtelen pár képet és 1-1 mondatos leírást csinálni arról amit el akar adni! Csak így tovább!!!

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #64403 üzenetére

    Én meg azt, hogy ilyenkor mit kezdenek ha a vásárló a teszt vagy még több kép után eláll a vásárlástól és nem fizet? :D
    A 30-40 tétel meg szerintem gyakran kerül a kommunálisba. Van olyan ismerősöm aki így "árukapcsolással" pl régi VHS kazettákat is, akart eladni pár aranyáron számolt alkatrész mellé, aztán fél év múlva ment minden a kukába mert 0 érdeklődő volt. Mondjuk kb 4× áron árulta a dolgait, és az sem tett jót az üzletnek, hogy árukapcsolással egy rakás szemetet ("kis" hibás hifitorony, VHS kazetták) is elkellett volna vinnie a vevőnek.

    De láttam izttt is ilyet, amikor valaki feltesz 20-30-40 pl memóriamodult DDR1-2-3 vegyesen 256MB-tól 2GBis. Aztán ha valaki keres mondjuk 1GBos DDR2-es modulokat akkr vegye meg az egészet 40 ezerért ...
    Ezt nem tudom, hogy hogy gondolják

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák