Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #53511 üzenetére

    srác jut eszembe aki gar nélküli külső hdd-t vett, bolti ára volt 25e körül, ő megvette itt 20e-ért gar nélkül - gyári gar volt rajta -, persze becart', annyi mázlija volt h a wd adott neki egy használt refurbot helyette, persze saját ktsg-en kellett kiküldenie, ott is volt mintha megvette volna itthonról boltból:)
    kérdeztem ebben mi volt az ahatalmas business, h meg kellett venni?
    - spórolni akartam
    (((( :

    akkor jól jártam a 33e-s 2600-tal? ( : 2,5év alza garral, egyébként tisztaviccvolt', nem számítottam rá ha feladok kereső hirdetést lesz érdemi, de lett gyorsan kettő ajánlat is, 35e-t adtam meg irányárnak ha csillió' gar van általam felsorolt boltokba, más boltoknál úgy veszem nincs gar ( : szerencsére sokan akartak 3600-ra váltani

    envagyok
    mindig árukészlettől függ nyilván, mit mikor tudsz átvenni, volt olyan termék h aznap mehettem érte, nem is egyszer, szépen megnéztem van-e raktáron és hol az adott dolog, ennyi a titok, volt h bolt előtt rendeltem meg a ramot, közben ügyfeleztem egyet, addig megjött a visszaigazoló mail és mentem is be érte, ediginél is az lett volna h itt meg ott van raktáron, mehettél volna te is aznap, ha olyat rendelsz ami nincs és el kell oda vinni, az meg idő, most ettől az edigi nem lesz rosszabb, se egyik bolt sem
    mm-nél tv-re vártam kb 10 napot, közölték is előre h két hetes szállítási idő van

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák