Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kenwood #43409 üzenetére

    én reális áron árazok, az apró már rég nem az:) nem is követem, ha röhögni akarok abu cikkeit olvasom inkább ( :
    mivel azt írja két éves minden, így ha külön nincs garancia feltüntetve úgy veszem h nincs

    Chieftec iARENA 500W - OEM ( GPA-500S8 ) - 9,5-13k boltban, iponnál 11k, használtan legyen 6lk
    asus m5a97 - 10e
    amd fx 4320 be, merlinnél 17e, használtan max 10e
    2x4gb "mad memory" + 1x8gb kingston hyperx 2x4e+10e->18e
    gtx 750ti - válság utáni árát nem ismerem, nálam max 20e
    kingston fury 240gb ssd - hát passzolom, azt látom h a 850 evo mm-ben most 20e ft 5 év garral - nem tudom mért annyi, de annyi, mindenki számára elérhető - , amennyiben nem jobb jelentősen valamiben a fury, akkor ő bizony nálam max 10e
    hdd 1tb 6e
    hdd 2tb 10e
    monitor: mivel 24" ips _újan_ már van 45e ft-tól biztos, 24" gar nélküli tn 20e

    két vinyót először nem láttam, ez így 110e ft, tremészetesen ha a hdd-k teljesen hibátlanok, 130-hoz képest nem nagy csúszás, házikó árát nem számolom, ha nem valami 50e-s akkor karcosan csak aprót ér, neon rossz pont, hazavágja a tápot v alkatrészeket, de azt ne nézzük
    ez egy elavult konfig, persze használható, itt jön be az ha valaki ettől egyben szabadulna kevesebbet ér, 90 max 100e ft, ha alaktrész ár kell vkinek akkor árulgassa ki egyesével, aztán úgyis rájön nem akkora móka
    persze korántsem annyira irreális ár mint amiket itt is látni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák