Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Depression #612 üzenetére

    "Erre persze jön majd rögtön, hogy drága, meg miért csinálnánk bármit is a dohányosoknak, hiszen őket utáljuk..." - legalábbis ez a dohányosok prekoncepciója a nemdohányosokról. Mi vagyunk a szükségszerű rossz, akik csak azért vannak, hogy a dohányosoknak ne legyen felhőtlen az élvezete. :U Az nem is merül fel hogy mi is tolerálnánk egymás mellett létezést, csak ugye részünkről némileg könnyebb teljesíteni ennek a feltételeit....

    Hidd el, én örülnék a legjobban, ha a dohányosoknak annyi lehetőségük lenne szívni, amennyit csak akarnak, és közben meg lenne oldva, hogy még a nemdohányosokat se zavarnák.

    Nálunk az irodaházban volt egy dohányzószoba, elszívóval meg minden, hogy ha hideg van, ne kelljen kint fagyoskodniuk. Nem sok idő kellett, a falak a sárga egyre sötétebb árnyalatában pompáztak, a dohányosok meg inkább -20-ban is kimentek, mert ők se bírták elviselni odabent. Arról nem is beszélve, hogy a szemem bekönnyezett, ha a liftben összekerültem valakivel, aki onnan jött ki. Szerintem zárt dohányzóhelyet kialakítani embertelen, minden fél részére.

    De említhetnénk a lentebb írt nem dohányzó / dohányzó vasúti kocsikat is, ugyanez a tapasztalatom, leül mellém, átmegy cigizni, majd visszaül mellém, jó étvágyat a rántott húsos zsömlémhez.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák