Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz #20749568 #1 üzenetére

    Eltekintve a betiltás összes gazdasági hatásától, szerintem bőven lehetne még tovább adóztatni, 2x, 3x, 5x árakon. Ha az összes beszedett plusz adóból csak stadionok épülnének és gázszerelők zsebei tömődnének, még akkor is támogatnám.

    Egy termék, ami azon kívül, hogy árt és öl, semmi értéket nem ad. (A befizetett adótól eltekintve, de kötve hiszem, hogy az fedezné az egészségügyi vonzatokat, tehát még ÉN egészítem ki a függők kezelését). Ma ha megjelenne egy ilyen termék, ha nem lenne évezredes kultúrája, hiába állna mögötte dollármilliárdos lobbi, a világ jobbik felén nem lenne legalizálva.

    Abba meg hadd ne kezdjek ble, hogy milyen módon illeti meg a függőket, hogy munkahelyről on the clock kimenjenek x időközönként "friss levegőt szívni", a nem függő meg le van b*szva, hogy miért nem dolgozik, amikor kimegy az udvarra, hogy letoljak 2 kör Hearthstonet mert épp remegett a kezem kártyaelvonásba. :W
    Erre tetszene egy olyan módszer, hogy nem dohányosok kapjanak x nappal több szabadságot, vagy bármilyen egyéb juttatást, ha már a büntetést mindenki (minden függő) annyira ellenzi.

    Radikális ötletek, nyugodtan lehet engem hülyének vagy bárminek elhordani, de zsigerből GYŰLÖLÖM a dohányzást, s ha rajtam múlna, akkor a dohányosok Duterte-jének hívna a világ.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák