Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz Celtis #1954 üzenetére

    :DD Helyes használat alatt azt értem, hogy nem kell letölteni mindentminden a Playről, mert ingyen van, vírusirtó, napelemes töltő, 3 féle zenelejátszó, hellokittys live wallpaper,bizbasz csillagszóró...
    Ha meg leszedünk valami, érdemes szemmel tartani az elején ,erre remek a system panel nevű app.
    Rengeteg progi azt csinálja, hogy elindítja magát, és beül a háttérfolyamatok közé, és lelőni sem lehet pl zynga cuccok...
    Ezek, ha nem létfontosságúak, mehetnek a kukába.
    Böngészőből az Opera mini, ami jó választás lehet, és érdemes kilépés elött az előzményeket törölni, így sosem lassul be. A flasht érdemes kikapcsolni, nagyon nagy erőforrásigényű, nem véletlen szünik meg a JellyBeanben.
    Bár az Android alapból elég jól bánik a memóriával, néha egy két app pl youtube, play,gmail..
    elég nagy mennyiségü ramot eszik, ilyenkor elég kilőni az említett system panel appal.Ha valami használat nélkül is a ramban van,és több, mint 35-40MB ot foglal, azt már érdemes kilőni. Ugyan majd megint elindul, de akkor már csak a felét foglalja pl galéria, facebook,maps...
    Maga a rendszer meg nem perpetum mobile, neki is kell néha pihenni, szóval 2-3 naponta illik újraindítani.

    [ Szerkesztve ]

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák