Hirdetés

Aktív témák

  • guess.who

    senior tag

    válasz Den #27 üzenetére

    Azért a ''zseniális'' belsőhöz néhány szót:
    Enyim házam egy durván 6-7 éves noname nagytorony, még az AT-s időkben vettem, amikor csak annyi volt a szempont, hogy beférjen az asztal alá, nem volt lényeges a hűtése, a szerelhetősége, stb.
    Ebben az alaplaptálca szintén hátra kihúzható, ''orrventillátor'' fészke már benne volt, a hátsó, alaplapi kimeneteknél cserélhető perforációjú lapok voltak gyárilag hozzá (ATs korszak, ne feledjük!), volt négy, az aljára felszerelhető görgője (kettő ebből fékezhető), a hátlap táp fölötti részén gyárilag perforálva volt a szellőzés miatt, adtak hozzá konzolokat a vincsik táp fölé szereléséhez, nem voltak sorják, stb. stb. stb.... (Nem sorolom.) Mindezekhez képest ahogy írtam is, noname, márkátlan cucc volt, nagyon olcsón, korrekt vastagságú acélból.
    Tény, hogy nincs benne kézzel oldható csavar egy darab sem (ezeket szerintem minden komolyabb számítógépes vagy elektronikai üzletben lehet amúgy kapni), nem volt benne extra ventillátor, ami a prociról szívná ki a levegőt, stb. -viszont némi átalakítással megoldható volt, s meg is csináltam... Sajna az egész előlapja nem lepattintható, illetve az oldallapok is egyetlen palástot alkottak (azóta szétvágtam háromfelé) -de a különálló oldalak szerintem csak max. 2-3 éve léteznek. Ja, az USB-t is kivezettem magam az elejére. Igaz, hogy nem látszik gyárinak, de legalább én dolgoztam vele. :)))


    Szóval összegzésképpen: a cikk oké (további hasonlóak is jöhetnek!), a ház is -csak nekem nem tetszik, főleg ennyi pénzért. De hát mindenki azt vesz, amit akar. (Én pl. Aopen H700-at szerettem volna, de azt meg nem forgalmazzák itthon. :((( A Chieftec Dragon meg nem fér az asztalom alá. ;])

Aktív témák