Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PHenis

    senior tag

    Kezd kikészíteni a Z10. Az évek során több ezer képet készítettem a telefonnal. Eddig tök jól működött, hogy a link szinkronizálja szgépre az új képeket. Pár napja elkezdte, hogy mikor feldugom a telefont, akkor dob egy ablakot a link, hogy nincs elég hely annak ellenére, hogy a gépen is, a telefon belső/sd memóriájában is van több giga hely.
    Gondoltam letörlöm a telefonról a képeket, de még időben eszembe jutott, hogy a kis szemét a videókat is oda menti de nem szinkronizálja. A probléma ott kezdődött, hogy nem tudtam belépni a camera mappába az sd-n mert a totalcmd és az intéző is inkább kifagyott. Ekkor gondoltam majd csatlakoztatom pendrive-ként, de az sd titkosítva van. Megpróbáltam feloldani a tikosítást, de eljut a feléig és ott megáll. Azóta csak melegszik és merül, de nem történik semmi. :(

    Ti hogy oldjátok meg a filekezelést?

    Tegnap megpróbáltam zacsival feltenni a korábban linkelt frissítést. Sok mindent frissített, de az sw verzió maradt... Ha megjön ota a frissítés, lehet, hogy 0-ról kellene kezdenem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák