Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigPhoenix

    csendes tag

    A cikk messzemenően szubjektív, és a pesszimista, mindenben hibát keresés, semmi sem lesz jó magatartás ordít a képernyőről. Például:
    - "De az sem kizárt, hogy rendszertől függetlenül ez az utolsó okostelefonjuk." Hány éve hallgatjuk ezt? Igazi próféta veszett el a cikk írójában.
    - Német készülék: tehát egy több éve készülékek tesztelésével foglalkozó szakember egyből gyári hibásnak ítél egy olyan készüléket, amiről azt se tudja, hogy ki mit csinált vele korábban.
    - Baj, hogy nagy a doboz.
    - Nem a legjobb a rendszerchip..., drága
    Sorolhatnánk....

    Olyan sokszor elmondták már annyian, de ez valahogy mindig lemarad a BB tesztekről, és nem foganatosult még ennyi év után sem a fejekben: ezek a készülékek üzleti felhasználásra készültek. Nem Pistikének való, aki a tescoban áru feltöltő és a szünetben a wc-n játszani akar. Megkaptam a Z30-am másfél éve: nem lassult be, az összes üzenetemet egy helyen kezeli, pikk pakk váltok egyik fiókról a másikra, -15 fokba épp úgy akadás mentesen el tudom érni a team viewerrel a folyamatirányítási számítógépet, mint +40-ben, egész nap telefonálok, de nem kell rettegnem attól, hogy lemerül egy üzleti megbeszélés alatt. Micro HDMI-vel bárhol rá tudok csatlakozni egy nagy tévére, és tolom az előadást vagy prezentációt. Folyamatosan munkára van fogva, és mai napig olyan, mintha tegnap kaptam volna, és 2 év múlva is olyan lesz.
    Ha valakinek 180e-ért kell egy csúcstelefon, hogy villoghasson vele, mert az e pénisz a lényeg, akkor ne vegye meg. De ha nem használtál még huzamosabb ideig BB-t, akkor ne ócsárold, mert gőzöd sincs, hogy miért kerül ennyibe. Ideje lenne tényleg tesztelni ezeket a készülékeket, nem csak írogatni róluk. Használni egy évig, és minden bosszúságot vagy pozitív erényt lejegyezni róluk, majd ezek alapján megírni egy tesztet.

Új hozzászólás Aktív témák