Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erer1000

    őstag

    válasz Bati0501 #10029 üzenetére

    Snapchat nem megy
    Whatsapp ki tudja mikor áll le
    Privem van , próbáld ki. Nyomogass egyet ha tudsz, és ha úgy van , szerintem jó alternatíva
    Priv nem rossz ahogy páran mondják.
    4 - 5 óra közti képernyő idő szokott nekem kimenni (úgy hogy kb 1 éves ) kamera kitűnő. 100km/h val haladó autóból 1/8000 zár idő mellett az út melletti épületet elmosódás nélkül le tudtam fotózni. Ami tényleg van képernyő "lötyögés" az videón nem jön át, személyesen kellene meglátni mit is takar. Olyan dolog hogy soha nem tűnik fel használat közben, mert akarni kell hogy lásd.
    Kitolva kell lenni. Ekkor is csak úgy látod ha a kijelző alsó oldalait jobbra balra próbálod nyomni , 1mm-t mozdul csak ki. De alap állapotban nem csinál ilyet.
    Ekkora csúszka kijelző mellett ez kb érthető.

    Gördülékeny számomra, nem fagyott , indult újra, nem akad.
    Realracing és hasonló játékok miatt tud melegedni, ami érthető hiszen rendesen dolgozik. Volt aki írta hogy ez meg az sokkal gyorsabban tölti a játékokat.
    Igaza volt de olyan mobilt írt ami FHD vagy csak HD.
    Ez még 2560x1440. Ami az FHD nél nagyobb 1,77szer. Érthető a minimálisan nagyobb töltő idő

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák