Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.Cs.

    tag

    Ejj, pedig már azt hittem lecserélhetem a Redmi Note 3 Pro-t...

    Kávamentesítés nem igazán sikerült, alul akkora rész marad, hogy elférnének a gombok is. Na meg érezhetően nagyobb lett a telefon, majdnem egy centivel ami már sok. Nem szoktam emiatt sírni, de ez már nagy... Ha a fizikai méret maradt volna a 6os kijelzővel akkor lett volna igazán nagy újítás a nagyobb képernyő.

    De a háta? Ez az eddigi legcsúnyább Xiaomi telefon... Nem érdekel mit gondolnak az emberek, nem azért veszek telefont. De az érdekel én mit gondolok és szerintem ez ronda, de nagyon...

    De ha nem nézek esztétikát akkor mit is kapok? A proci igéretes, a nagyobb kijelző biztos szép és jó. De a régi Redmi Note 3 Pro-ban is jó mindkettő. Talán jobb lesz a kamera? Nem hinném sokat javulna, az előlapi 20 mp meg parasztvakítás (vakuval :D ). Selfie kamerát ha 3x használtam két év alatt... Inkább raktak volna hátulra valami jót. Nincs quick charge, pedig nagyon örültem volna neki. NFC nem hiányolom, de nem ártott volna.

    Nem érzem azt az izgalmat mint amikor a Redmi Note 3 vásárlás előtt álltam. Akkor tudtam az árkategóriában a legjobb telefont veszem, még ha kompromisszumokkal is. Most közel sincs ilyen érzésem. Nem tudtak akkorát újítani hogy értelmes ember váltson Redmi Note 3 vagy Redmi Note 4-ről...

    Kicsit szomorkás a hangulatom máma...

Új hozzászólás Aktív témák