Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tolto

    kezdő

    válasz South Velen #295 üzenetére

    Note 5 mondom nekem nem jött be a 18:9-es arány miatt és, hogy 5.99"..nem tudtam egy kézzel fentről lefelé átérni, és ott is a jack dugó kimeneten siralmas volt a minősége egy elektronikus zenének, pedig jó agybadugós minőségi füleseim vannak, lényeg akárhogy eq-ztam kásás volt a hangkép, mint a huawei és honor telefonoknál is, a titok nyitja ezekbe gyenge minőségű audio erősítőt raknak, szar a hangchip, a külső hangszóró az más történet teljesen. Az A1-be fullos kristály tiszta volt a zene hallgatás és hangos gyönyörűen szólt minden mert abba minőségi dac volt, az A2-be megint gyengét raktak..marad szerintem az MI note 3, ezt legalább átérem, és jó a hangminősége is viszonylag jack audión kifelé, nem kásás a hangkép. Meg tényleg nagyon karcsú az A2-ben a 3 ezres aksi, ekkora kijelzőhöz stb...nagyon csalódott vagyok, pedig akartam váltani, de marad a mix2s, no meg az mi 8 se, csak abban meg megint nincs b20 mint az mi note 3-amban aa...Amúgy ne rossz ez a stock android, csak késve jönnek meg az értesítések rá stb. vannak hiányosságai bugjai..de valahogy ja, a miui jobban bejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák