Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz a man #6555 üzenetére

    Nekem kajak ugyanaz volt a véleményem mint Fkrisnek, hogy ez egy nagy szar, de át kellett gondolnom.
    Rendeltem 2 rácsra rögzíthető tartót, hogy fotóállványt csináljak belőle. Ha már ott volt, kipróbáltam. Egyrészt pont úgy van ahogy írod, hogy a súly nagyrészét megtartja a keret alul, másrészt óriási előny, hogy nyáron a 80 fokban lehet hűteni a teló hátulját, harmadrészt nem takar ki a látóteremből annyit, negyedrészt többször jártam úgy vákuumos ablakra tapadóval, hogy télen megridegült a szilikon gumi, leesett a hőmérsékelt, és leesett simán. Mindkettő megvolt egyszerre, minden előítélet nélkül, és annyira csak a rácsosat használtam, hogy végül a tapadóst le is vettem, itt van a fiókban.

    Rankesz - ezek elvi dolgok, és pont a Oneplus tábortüze köré gyűlnek azok, akiknek elege van a néphülyítésből , és kicsit más szemléletmódot szeretnének kapni. Én az egyiket kikapcsoltam csuklóból, nem is emlékeztem rá amíg nem olvastam a cikket, a másikat ki fogom lőni ha eléri az ingerküszöbömet, szóval nem paráztam ennyire rá, de nekem se tetszik, és meg tudom érteni azokat akiknél kiverte a biztosítékot.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák