Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latitude

    tag

    válasz Fkris #9095 üzenetére

    Kb fél órája raktam én is fel az OOS 5.0.1-et, én így csináltam.
    Fastboot-al felraktam a TWRP codeworx verzióját (3.2.1-1), mindent wipeoltam (internal storage-ot is). Rebbot -> Recovery. Természetesen úgy jártam mint te, a belső memórát 0 by-osnak látta a gép. Fastboot alól vissza tettem a gyári recovery-t, csináltam ott is full wipe-ot és gyári beállítások visszaállítást (hogy a partíciók is biztosan rendbe legyenek). Nem volt kedvem adb sideload-al szenvedni, ezért vissza tettem a TWRP codeworx verzióját (így már jól látta a gépem a telefon belső memóriáját), feltelepítettem a az OOS-t, majd nyomtam egy wipe Dalvik/Cache-t. Újraindítás után volt rendszerem, de ilyenkor ugye vissza tesi az OOS a gyári recovery-t. Úgy hogy első indítás után kivettem minden képernyő zárolási módot, engedélyeztem a Fejlesztői beállításokban az USB hibakeresést. Fastboot alól feltettem harmadszorra is a TWRP codeworx verzióját és TWRP alol flash-eltem a Magisk 15.3-at.

    Azért nem telepítettem az OOS flash-elése után Magisk-et, mert nálam valamiért bootloop-ot okozott, viszont a fenti módszerrel minden ok, van OOS 5.0.1-em, TWRP-ém és root-om is.

    Remélem tudtam segíteni neked és/vagy másnak.

    OnePlus 6, Raspberry Pi3 OSMC; Raspberry Pi4

Új hozzászólás Aktív témák