Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz Haneto #2078 üzenetére

    Hja, végülis csak tüzet okozott pár esetben a Note7, meg pár esetben majdnem....

    A baj, hogy már minden zselé-effekt, ami a kijelzőn van.

    Igazán becsülettel végignéztem minden bizonyító erejű videót, mert nagyon sokáig nem értettem, mi is az a dolog, amitől van, akinek fáj és könnyezik a szeme, másoknak pedig csak simán idegesítő, még mások pedig át sem veszik a megrendelt, kifizetett, rövidesen megérkező készüléket miatta.
    Merthogy nálam nem jelentkezett semmi olyan a kijelzőn, ami hasonlítható lenne hozzá.

    Először az a hatás volt a zselé, amikor a függőleges görgetés a végéhez ért és kvázi szétesett/összecsúszott a sortávolság egy tizedmásodpercre.
    Aztán egy másik videóban a folyamatos laggolást (de brutálisat, nem is tudom, láttam-e olyat középkategóriától felfelé) mondták zselének. (Ezt csak zárójelben jegyzem meg, hogy soha ennyire fluid androidot nem láttam még, mint ezt).
    Nagyon sokáig számomra etalon volt görgetés terén, de egyáltalán reszponzivitásban az Apple. Egyszerűen ahogy hozzáértem az alma kijelzőjéhez, valahogy egészen máshogyan, érzékenyen reagált. Ezt, PONT ezt soha, egyik androidban sem kaptam meg. És most meg igen az ötösben.

Új hozzászólás Aktív témák