Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz Macika66 #1671 üzenetére

    Ugyan... dehogy fikázni járok ide. Véleményeket olvasni és írni. Amire a fórum való. Ugyanúgy linkeltem olyat is amikor speedtesten vert le másik telefont [link] vagy kamera tesztnél írtam le szerintem teljesen korrekt véleményt, miszerint nem annyival rosszabb a kamera mint amennyivel olcsóbb, és hogy az iPhone7Plus -al szemben jobban teljesített [link] Itt sem fikáztam, hanem arról beszéltem, hogy szeretném megvenni a telefont... nem tudom milyen szótárban nézed a fikázik szó jelentését, de szerintem ez annak pont az ellenkezője [link]

    Szóval hamisan vádolsz ilyesmivel. Inkább azt tartom viccesnek, hogy egy rózsaszín köd mögül mindenkit leszólsz aki a telefon negatív tulajdonságait le merészeli írni.

    És igen, 100%, hogy kiszúrtam volna. Mások is megtették... nem értem miből feltételezd azt, hogy nekem nem tűnt volna fel.

    Na mindegy... offolást befejeztem. Bár ON témakörben írtam, max neked nem tetszett :) Erre fikázónak lettem minősítve :) Ezt mások úgy hívnák, hogy tudatos vásárló aki informálódik, érdeklődik, véleményt cserél másokkal. De ahogy érzed...

Új hozzászólás Aktív témák