Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gerybut #41 üzenetére

    Ha valakinek mindig is csúcs telefonjai voltak, akkor számára egy Redmi note 7 valóban lassabb lesz, viszont akinek meg mondjuk mindig csak kb középkategóriás telefonjai voltak, akkor kb azzal elfogad egy amolyan arany közép utat.

    Másfelől a gyorsaság is sokszor csak egy vizuális tényező.

  • Fall-N

    veterán

    válasz Gerybut #41 üzenetére

    Talán le kéne szállni a magas lóról. :U Nem, nem csak a drága telefon lehet gyors, de te biztos jobban tudod. És volt drága csúcs telefonom is, de köszönöm nem fogok kifizetni 5x vagy 6x annyit a jobb kameráért, meg a gyorsabb SoC-ért.

    Arról nem is írok, hogy egy megfelelően optimalizált launcherrel sokkal gyorsabb bármilyen telefon (Nova, Smart stb.). Élj tévhitben és vegyél jó drágán telefont. ;]

  • laci1892

    senior tag

    válasz Gerybut #41 üzenetére

    Tudjátok amúgy az a nagy büdös helyzet hogy Nekem Samsung Galaxy s10-em volt másfél évig. Tönkrement és végül anyagi dolgok miatt olcsóbban kellett vegyek telefont.

    Végül poco M3 lett. 60 ezerért. Sok területen elégedettebb vagyok vele. Persze összességében jobb volt az s10+, de a poco nak vannak igenis olyan területei ahol ha nem is jobb, igen csak nagyon jó. Mondom ezt teljesen objektíven.
    Két dologra jöttem rá, mióta használom közben.
    Először is :
    Egyetlen telefon sem ér meg 3-500 ezer forintot.

    -A magyarok nagy része hitelre, törlesztő részletre vesznek telefon, csupán azért hogy kifelé mutassuk milyen kurva jók vagyunk, nap végén ki csapjuk a képeket faszbukkra, de kizárólag olyat ahol látszik az alma logó :) #iphone12promaxKurvaDrágaVolt

    A kép elkészülte után pedig az élet más területein hoznak súlyos kompromisszumot az ilyen jellegű emberek....
    Persze tisztelet a kivételnek. -

    A másik
    70-100 ezres telefon ma már bőven hozza azt a szintet, ahol az ember bátran tervezhet 2-3, de akár 4-5 évet is egy telefonnal ha nem az az élete hogy, évente cserélgesse a telefonjait.
    Momentán a poco is csinál olyan képeket, amit kinyomtatva elégedett vagyok, és teljesítményben sincs vele problémám.

    Félre ne értsétek nem egy márkát jöttem brandelni.... Csupán a figyelmet szerettem volna rá felhívni hogy Nagyon... De mocskos módon elszállt a mobilok árai.

    És tellhesne értelmetlen több százezer forintot csemgetni egy olyan telefonért, amit egy max 2 évente cserél a legtöbb ember.

    Ebből a szempontból a fairphone szimpatikus nekem, mert bár húzós az ára azért jó pár évet le lehet vele húzni. :R

Új hozzászólás Aktív témák