Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Shyciii #21 üzenetére

    Ööö, tulajdonképpen miről beszélünk? Mit kellett volna írnom anno, és mit írtam? :F
    Nem mindenki úgy dönt, hogy bemegy a boltba (akár a virtuálisba), és megnézi, mit tudnak a kiállított termékek? Esetleg ki is próbálja, aztán eldönti, hogy megtartja-e vagy sem? Én pont így vettem az első iPadet. Megvettem 10 hónap 0 THM-re, miközben 3 hétig nem volt készlet, tehát 2-3 héten belül full áron továbbadhattam volna. Sőt, valójában ez volt a terv, ehelyett ma már a harmadik iPadet szereztem be a családnak. Akkor sem volt jobb, ma sics jobb, és nem a felbontás a döntő tényező. Ettől függetlenül nekem lényegesen jobb az új felbontás, megéri a + 50 g tömeget, és a + 2-3 óra töltési időt. Elképzelhető, hogy másnak nem, ezzel sincs semmi gondom, főleg amíg 116-119-ért kapható az előd.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Shyciii #63 üzenetére

    Eddig csak erősítőt választottam úgy, hogy AirPlay kompatibilis legyen, mégis át tudom lőni a videókat más eszközökkel, nem kell hozzá DLNA. Tölteni max. naponta egyszer kell, de sok esetben kibír 2-3 napot is, amiatt nem kell aggódni. Ahogy iTunes miatt sem, megoldható a böngészőn keresztüli, vagy az FTP-s másolás is nagyobb fájlok esetében, képeket beolvas SD-ről is, kis fájlokhoz pedig a legegyszerűbb a cloud (Dropbox és társai). Ez utóbbit használtam már a WinMo alapú korábbi okostelefonomon is, pedig az aztán tudott mindent, BT is megvolt. :D

    (#69) babosmiki

    "Sajnos csak ennyi tellett az apple-től.
    A kijelzőn kívül hol itt az innováció?
    "

    Mi a fontos egy tabletben hardveresen? Szerintem (az anyaghasználaton és a minőségi összeszerelésen kívül) 3 dolog:
    - A kijelző messze a legfontosabb.
    - Az üzemidő.
    - A súly.

    Mi történt az új iPaddel? Kapott lényegesen jobb kijelzőt, amit a vas meg is bír hajtani. Mindeközben az üzemidő nem romlott, maradt 10-12 óra, a súly pedig 10 % alatti mértékben nőtt, még mindig az első iPad alatt van.
    Ennek ellenére úgy tűnik, egyelőre nem elsősorban a hardveres különbségek döntenek egy tablet sikerességéről, lásd Kindle Fire, ami népszerűségben simán lealázta az összes androidos, ópenszószfrí csoda vasat.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • Konflikt

    addikt

    válasz Shyciii #63 üzenetére

    tolteni lehet mar eleg sok alaplaprol is, ami le kepes adni 500mA-nel tobbet. (pl. ASUS-ok, de biztos vagyok benne, h a Giga-nak is van a lapjaira program)

    amugy is, nalam napi ~2 ora hasznalat mellett atlag heti 1x eleg tolteni. eleg intenziven kell ahhoz hasznalni, hogy naponta toltened kelljen.

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

  • besk23

    tag

    válasz Shyciii #92 üzenetére

    Az USB vinyót ne keverd ide mert oda az ember esetenként jó pár gigát másolgat. Ott nyilván nem kényelmesebb, de telón nem értem, hogy mi a probléma vele? Kifejthetnéd, hogy neked miér nem jó móka? Tényleg kíváncsi vagyok. Gyorsaság: egy 500MB-os sorozat 1,5 perc.

    1. Elindítod a telón a progit.
    2. Beírod böngészőbe az IP-t.
    3. Rendezgeted a mappákat, másolhatsz, törölhetsz stb.

    Azért kapok agybajt, mert jönnek az okosok és azt mondják, hogy csak iTunes van és meg akarják nekem mondani, hogy nem jó a böngészős/FTP-s másolás.

    Volt HTC-m mégse szaladok másik topikba, hogy miaz, hogy, ha rádugod a telót gépre látsz 30 mappát aminek fele rendszermappa és akkor kezdhetsz másolgatni. Felfogom ép ésszel, hogy valakinek az jön be valakinek meg ez.

    [ Szerkesztve ]

    @ Nokia Lumia 1520 Black @

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Shyciii #92 üzenetére

    Mi ezzel a probléma? Android-nál ez Airdroid-dal ez tök jó, és egyszerű...

    (#90) besk23: Mondogasd ez egy olyannak aki mondhatni csak egy felhasználó a sokból. Tehát, Ő is képes pikk pakk itunes nélkül a készülékére másolni? Vagy ugyan úgy megoldható egy alkalmazással?

    A másik, hogy Én már pár Apple termék tulajdonostól is hallottam, hogy örülne neki, ha nem lenne iTunes. :) Tehát, nem csak azok mondogatják ezt, akik "nem ismerik".

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • Jaffafa

    aktív tag

    válasz Shyciii #91 üzenetére

    Nem tudom eldönteni, hogy ki a hülyébb. Az, aki vásárol egy prémium terméket, prémium áron (bár ez erösen relatív, mert szerintem mindent összevetve az iPad nem is olyan drága), vagy az, aki minden hasonló cikknél megjelenik, és rendre fikázza azt, amit ö még sohasem használt és amúgy sem venne meg. :W

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

  • Konflikt

    addikt

    válasz Shyciii #81 üzenetére

    -leragott csont, de ez nem notebook helyettesito eszkoz, kozel sem. ha arra akarod hasznalni rossz helyen keresgelsz.

    -az elmult nehany evben kaphato alaplapok nagyobbik % tudja. (csaladban a 3 eves asus szinten) ha nem ilyen lapod van, vidd magaddal a toltot, ennyi. azert lett a toltoje 10W-os, hogy ne kelljen 8-10 oraig tolteni (ugyanis az akku oriasi kapacitasu), hanem eleg legyen ~3h. ezt viszont nyilvan csak nagyobb toltoarammal lehet elerni.

    -latszik hogy a faradsagot sem vetted hogy minimalis szinten legalabb a specifikaciot atfusd, esetleg kiprobald. ugyanis lehet neked csak jatekra, meg hirolvasasra valo, de lehet masra is hasznalni.

    -az hogy nekem szukseges vagy sem, azt talan en jobban meg tudom itelni:) (btw, 2 eve van ipad1-em, nem az ujrol van szo) napi 2 ora hasznalat, nyilvan nem ezen dolgozom, otthon meg alig kerul elo. tulnyomo reszt a napi munkabajaras, a vonatozas alatt hasznalom, foleg film, ebook. (nocsak, ezekre is lehet hasznalni?)

    [ Szerkesztve ]

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák