Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Shyciii #63 üzenetére

    Eddig csak erősítőt választottam úgy, hogy AirPlay kompatibilis legyen, mégis át tudom lőni a videókat más eszközökkel, nem kell hozzá DLNA. Tölteni max. naponta egyszer kell, de sok esetben kibír 2-3 napot is, amiatt nem kell aggódni. Ahogy iTunes miatt sem, megoldható a böngészőn keresztüli, vagy az FTP-s másolás is nagyobb fájlok esetében, képeket beolvas SD-ről is, kis fájlokhoz pedig a legegyszerűbb a cloud (Dropbox és társai). Ez utóbbit használtam már a WinMo alapú korábbi okostelefonomon is, pedig az aztán tudott mindent, BT is megvolt. :D

    (#69) babosmiki

    "Sajnos csak ennyi tellett az apple-től.
    A kijelzőn kívül hol itt az innováció?
    "

    Mi a fontos egy tabletben hardveresen? Szerintem (az anyaghasználaton és a minőségi összeszerelésen kívül) 3 dolog:
    - A kijelző messze a legfontosabb.
    - Az üzemidő.
    - A súly.

    Mi történt az új iPaddel? Kapott lényegesen jobb kijelzőt, amit a vas meg is bír hajtani. Mindeközben az üzemidő nem romlott, maradt 10-12 óra, a súly pedig 10 % alatti mértékben nőtt, még mindig az első iPad alatt van.
    Ennek ellenére úgy tűnik, egyelőre nem elsősorban a hardveres különbségek döntenek egy tablet sikerességéről, lásd Kindle Fire, ami népszerűségben simán lealázta az összes androidos, ópenszószfrí csoda vasat.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák