Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe.36

    addikt

    válasz e-newsee #2958 üzenetére

    +1 Nekem ez a telefon a tudásához képest megérte a 116 ot. És nem bántam meg. Örülök neki. Aki megvette 64 ért egyértelműen jól járt. De a lényeg hogy ez egy nagyon jó telefon az árához képest. És aki megvette ne az jöjjön le hogy ez mennyire rossz telefon.

    A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

  • anonym1s

    őstag

    válasz e-newsee #2958 üzenetére

    Mindenkinek megvan a velemenye errol a magyar-kulfoldi beszerzesrol, nem ertem miert bantja nehany embernek a szemet ha ez is szoba kerul neha. Ez is ugyanugy hozza tartozik a telefonhoz, mint az hogy milyen tokot vettel hozza, stb.

    Nekem gondjaim voltak az akku idovel elso heten ami aztan megoldodott es azota abszolut semmi hiba nem volt vele. Szerintem is nagyon prima ez a zenfone2.
    Talan emlekszel ra, nehany hete irtam hogy kisebb, konnyebb telefont keresek a zenfone2 helyett.
    Nos, vettem egy galaxy alphat mult heten, paromnak meg galaxy s5 van. A kijelzo es kamera mindket galaxy-n jobb, de maga a rendszer szerintem az asuson jobb. Ezert ugy nez ki megtartom mindkettot :)
    Epp nehany napja volt egy kisebb vitam egy nagyokos onjelolt szakertovel a milyen telefont vegyek topikban, aki ugy szarozta le az intel processzoros telefonokat, hogy nincs neki ilyen telefonja, tehat tapasztalata sincs.
    Szerintem az ilyen "szakertok" miatt tobben partolnak el az asustol.

    Ja, szamomra erdekes vagy inkabb fura volt, hogy miutan irtam ide hogy megoldodott az akku problemam, senki nem kerdezte meg hogy mi volt a megoldas :)
    Forditott helyzetben nekem az lett volna az elso kerdesem, dehat valoban nem vagyunk egyformak :)

    [ Szerkesztve ]

  • madrac

    őstag

    válasz e-newsee #2958 üzenetére

    Mégis milyen gyártói garanciára gondolsz? Legjobb tudomásom szerint a Telemax kapta meg a márkát, aki csak egy bedolgozó cég akikkel javíttatnak... Már annak is örülni lehet hogy nem az elhíresült cordon kapta meg...

    (#2954) strcpy: nyilván nem akarok olyat mondani amit utána a szememre lehet hányni.. :DDD viszont az a magánvéleményem, hogy nincs kétféle CN verzió, hogy az egyik tudja a 2100-at, a másik meg nem.. Lehet hogy kínai rom-mal nem tudja és ők azzal szállítják, nem tudom. Szerintem csak simán balf*szok... De ezt ne vedd készpénznek :DDD

    (#2963) gusthy: szerintem nagyobb az ilyen önjelölt álszakértők hatósugara mint gondolnád. egy ilyen fórumban nagyon sokan vannak akik csak csendben olvasnak és próbálnak tájékozódni, és ezen információk alapján választják ki hogy milyen telefont fognak venni. Az ilyeneket nagyon befolyásolja egy ilyen minősítés amit határozottan előadnak. Pláne ha még meg se cáfolják őket, vagy azt már nem olvassák el.

    (#2813) AzEgyetlen1: megkövetem magam, és jelentem user error volt. Hívtam egyet, és fel is dobta a hívásrögzítéssel kapcsolatos kérdést, és a lényeg az hogy ott belehet pipálni, hogy ne kérdezze meg többet (nem is értem, ha már ezt képes megkérdezni, akkor miért itt teszi, miközben az ember azzal van elfoglalva hogy felvegyen egy esetleges bejövő hívást...), és ha utána engedélyezi az ember, akkor a továbbiakban kérdés nélkül fog rögzíteni minden hívást tökéletes minőségben. Viszont azóta volt olyan is, hogy pár csengetés után felakartam venni egy hívást, de nem sikerült valamiért, és utána már nem fogadott hívásként mutatta... :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák