Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed Parker

    nagyúr

    válasz Sn00k #4083 üzenetére

    Én úgy tudom illetve látom az Apple oldalán hogy hazai forgalomba csak Alu verzió kerül.
    Szóval elvileg mást nem is vehetsz ha itthon akarod beszerezni.
    Általában naponta kell ezeket tölteni, persze vannak akik 2napot is kihúzzák, de akkor tényleg csak karóra és nem nyulsz hozzá.

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Sn00k #4083 üzenetére

    Series 2-m van, kicsit kevesebb mint fél éve van meg, ezalatt semmi külsérelmi nyom nem keletkezett rajta, de hacsak nem ütöd neki napi többször valami éles/hegyes tárgynak vagy esel rá az órára, nem is nagyon tudom elképzelni, hogy eshetne baja.
    Olyan nem nagyon van, hogy "átlagos használat", ez mindenkinél mást jelent. Én naponta töltöm az órát, mert éjszakára kényelmesebb a dockra tenni, amiben a töltő van, mint csak simán az asztalra lerakni, de amúgy simán bír nálam 2 napot is, pont 2 napja nem töltöttem és simán kibírta tegnapelőtt reggeltől tegnap éjjelig az óra és 33%-on raktam töltőre.
    Értesítések jönnek egész nap az órára, emellett szerintem az értesítéseken felül kb napi nettó fél óra kijelzőidős használat lehet benne nálam és így napi 30-40%-ot szokott merülni. Amivel nagyon gyorsan meg lehet ölni az akkut, az a workout mód, de ha nem edzel benne napi fél óránál többet, gond nélkül bírni fogja szerintem nap végéig szuflával.
    Series 3 elvben 70%-al gyorsabb procit kapott, ezen kívül gyakorlatilag nincs újítás a nem cellular verzióban.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák