Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • collecting

    tag

    válasz Szakiii #390 üzenetére

    i6-ról váltottam, abban a még a lassabb touchID volt, az után egyáltalán nem zavaró a faceID sebessége, sőt, még gyorsabbnak is érzem. Nekem még hibára nem futott a faceid, ja de, napszüvegben, egyszerűen azzal a lencsével nem kompatibilis a teló, ez van.
    Ilyen 45 fokos szögből is felold a zár, nem kell az arcod pont szemben legyen vele, szerintem kényelmes. A home gomb "hiánya" pedig 2 perc alatt megszokható, utána a régi 6-ost nyomogatni sokkal macerásabbnak érződik, a gesztusvezérlés nekem nagyon bejön. A CC lehúzása kényelmetlen, ezt aláírom, egykézzel meg sem próbálom, mert drága a szervíz ;)

  • joey04

    titán

    válasz Szakiii #390 üzenetére

    mondjuk ha nem lépek ki x programból, akkor úgy tekeri a vasat, hogy a podcast appban akadozik a lejátszás... csak egy példa a sok közül. de nem akarok ebbe belemenni, nekem ezerszer nyűgösebb a használata, pedig mindkét rendszert használom párhuzamosan. Sőt, ezek ellenére, lehet, hogy az android fog maradni nálam is, de hogy miért, azt másik topikban kifejtettem, itt nagyon off lenne. De attól még az ios szerintem jóval kezesebb, jóval bolond biztosabb, jóval jobban működnek az automatizált dolgok, jóval stabilabb, jóval szebb, stb, stb. de ez persze szubjektív, én ezt tapasztalom, ha te mást, akkor legyen, attól még nem fogok úgy fogalmazni, hogy másnak megfeleljen. szerintem ios-en kimondottan hátrány zárogatni, droidon meg bizonyos esetekben szinte kötelező, hogy ne merüljön és ne akadozzon a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák