Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz RCTiv #231 üzenetére

    Tipp: ha jobb üzemidőt akarsz, ne lövöldözd ki az appokat, csak ártasz vele. Ez nem android.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz RCTiv #231 üzenetére

    Ezekre válaszolok, úgy hogy 5 napja használom, és igaz iPhone párti vagyok, de ha valami szar elmondom:

    Kitüremkedő kamerát már írtam, tokkal egy síkba lesz kit érdekel, írod viszont vékony tok párti vagy, így akkor is látszik majd, ez oké, de ha írod tok nélkül öngyilkosság egy 0.2mm-es tokkal is az...:) Amúgy nekem jobban tetszett az i7 matt felülete, ezen az üvegen minden meglátszik, bár tokkal tök mind1, nekem amúgy a forma az bejön.

    Duplakopp helyett ez a lehúzás tényleg sz@r, alig lehet használni normálisan ezt a funkciót, oké hogy szokás kérdése de nekem 5 nap után se az igazi. Jobb felül lehúzással van a "gyors elérés" ugye, na ezt is alig éred el így, jobb lett volna bal alulra felhúzással jönne elő. Appok bezárása meg minek? Itt éppen nem kell bezárni semmit, csak ártasz vele mint hasznot csinálsz.

    Sziget abszolút nem zavaró szerintem, pár óra és nekem már fel sem tűnt.

    Ujjlenyomat nekem már nem is kellene, ez a Face ID nekem nagyon bejött, igaz voltak olyan szituk nem vette be az arcom, de utána kód beír, újra próbál, és lám beenged. Sokan nem tudják de a Face ID folyamatosan tanul, nem 1x felismeri az arcod és kész. Pl szakállad van, levágod, nem enged be, beírod a jelkódot, újra ránézel már beenged.
    Asztalon nem kényelmes oké, fektetve tényleg nem, de belerakod egy tartóba, jobban látod az értesítéseket is, és úgy szépen be is enged.

    Kijelző nekem is nagyon bejön, jó ránézni, ez a True Tone is bejön (külső hatásokhoz igazítja a kijelző színt), kellemes színeket generál.

    Az áráról meg már leírtam a véleményt, kurv@ drága, nem ér ennyit közel sem, ezt kár cáfolni, nem lehet. De ettől elvonatkoztatsz, és úgy fogod fel ha megvennéd 250-ért az i8-at vagy akármilyen csúcskészüléket 1 év alatt kb annyit fogsz bukni rajta mint ezen, csak persze a befektetett összeg nagyobb itt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák