Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RCTiv

    tag

    válasz .Szaki. #220 üzenetére

    az a baj, hogy lassan eljutunk oda, hogy megfordulnak a szerepek, régen az alma az egyszerű kezelhetősége miatt azonnal komfortos volt, most meg egy kölcsönkapott droidon azonnal eligazodtam, míg az X-et sokszor legszívesebben falhoz csaptam volna, hogy ez most miéééééért (tesztelgetem, akarom -e)

    saját teljesen szubjektív véleményem:

    a dizájn nem tetszik, a kitüremkedő kamera új szintre lépett, a körbefutó krómkeret meg kétezres évek eleje nekem nagyon nemgyerebe. a szigetet az egyediségen kívül szintén nem lehet mivel magyarézná szerintem, dehát ez csak ízlés természetesen, és tok nélkül öngyilkosság úgyhogy lehet fehéret veszek, azt oda tudom adni asszonykának egy év múlva, tokban tökmindegy milyen a hátlap :)

    a gesztusvezérlés (pár óra nyomkodás még csak) nem jó, a home gomb duplakopp helyett félmegoldás a képernyő lehúzása, az appok kilövése körülményes és idegesítő, főleg nekem aki rendszeresen kilövöldöz pár applikációt. A baloldalt fent visszalépésre meg hadd ne mondjak semmit, szóval az egykezes használat durva csorbát szenved, ami nekem nagyon nem oké.

    a sziget zavar. hiába szokod meg attól még ott van szerintem béna.

    az ujjlenyomat olvasó mint választási lehetőség hiánya szintén zavar, szemüvegesként nem ájultam el a face id-tól, kb pont még 20 centit és vagy tíz húsz fokot kellett volna belegyömöszölni a face id-ba és akkor már nem fanyalognék, de asztalon kéztávolságból fel kell venni, tíz centivel az asztal fölött mér oké, dehát baxxus inkább lazítottak volna és csak egy a harmincezerhez legyen okés (a pin kód ugye úgyis rosszabb)

    pozitív, hogy a kijelző odabax, tényleg faxa, közel sem az a túlszaturált műanyagvilág mint mondjuk az s8 samun. a rendszer fluid, és hát már annyi minden köt az apple ökoszisztémához, hogy ez is itt tart, meg igazából a konkurencia hátlapi ujjlenyomatolvasós nagykijelzős telójeai sem jobbak.

    szóval nehéz ügy, és valószínű, hogy nem fogom tudni lenyelni, hogy 400k-ért nem képesek egy earpodsot, vagy egy normális gyorstöltőt belerakni a dobozba, lehet bedurcizok emiatt mert hiába tehetem meg, hogy megveszem, de annyira arcpirító ez a hozzáállás, hpogy veszek (lassan harmadáron) egy s8-at ami pont elfér a kezembe, mindezt egy 6s tulajként.

Új hozzászólás Aktív témák