Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajos8721

    csendes tag

    válasz PeteePeti #440 üzenetére

    Hát a kezdöképernyötöl,widgetektöl,launcherektöl,bármiféle modoktol bucsuzhatsz,meg a virágbolti appok könnyed telefonra juttatásától is,ez egy jóval zártabb világ,nekem ezek hiányoznak a legjobban (de ez persze függ a bankkártyád vastagságától is) én 5s-re mentem át note2-röl ( 5s mert ez a méret még ideális és hajaz a 4/4s formavilágára),,vannak jó oldalai és vannak árnyoldalai,,Pl soha nem készitettem még képet könnyebben mint iphone-on,és abszolut nem hiányzik a sok kamera beállitás ami androidra jellemzö (sok babrálás még a képminőségére is megy) a task manager nem rossz és tényleg tele lehet pakolni,nem nagyon fogja meg a vasat,egy-két röci van,érthetetlen mondjuk mert ha üres a task akkor is,,,a beállitások menü jóval átláthatobb és logikusabb mint androidon,a Siri ötletes funkció,a térkép 3d vetülete is jó feature ,,,az üzemidővel nekem nem volt szerencsém,de újabb modellekben ez már változott,,az ujlenyomat olvasó buli,az itunse már kevésbé,az authorize computer se a szivem csücske :D direkt általános dolgokat irtam amik a drágább modellekben is fellelhetöek,,(használók hsz-ei alapján) ,a 3d touch-ról nem tudok érdemben nyilatkozni,biztos class :) következő megint droid lesz :)

Új hozzászólás Aktív témák