Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Csapoati #442 üzenetére

    Igen, az az egyik legnagyobb problema egyes iPhone/iPad tulajokkal, hogy azzal soprik le egy hianyzo feature problemajat, hogy az nem is problema, hiszen ugyis 20.szazadi technologia, a kutya nem hasznalja mar, mi a fenenek, nem kell az. De mi van, ha megis kell valakinek? En szerencses vagyok, mert az en igenyeimnek egy iPhone 4 is boven megfelelne, de nem mondom azt, hogy annal tobbre senkinek nincs szuksege. Soha nem hasznalnek sajat telefonnak phabletet, de megertem, ha valaki meg pont azert imadja, mert ezerszer kenyelmesebb rajta webezni, emailezni, videot ill. fotokat nezetni, jatszani. En a telefonomon nem jatszok, alig webezek, emailt csak olvasok, videot es fotokat nagyon ritkan nezek, radiot nem hallgatok, tehat nekem nem kell a nagy kijelzo es az extra feature-ok sem.

    Viszont, ha adhatok egy otletet az Apple-nek: nem szabad megallni 5,5 colnal. Hozzak csak ki a 6 colos iPhone 7-et, legyen valasztek. Azt a remenyt mar feladtam, hogy legyen uj high-end 4 colos keszulek, de a phablet rajongoknak (ami "csupan" cca. 1 milliard ember also hangon) jol jonne egy me'g nagyobb kijelzo. Es ha mar nekiallnak kinalatot boviteni, Jony igazan foglalkozhatna a dizajn mellett az anyaghasznalattal is. Tessek kesziteni titan, magnezium, iridium (!), platina es karbon boritasu iPhone-t is. Olyan kib***ott nagy siker lenne, hogy nem tudnanak eleget gyartani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák