Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz KeFe #319 üzenetére

    Miert erzem azt, hogy meg akarod magyarazni, hogy az iPhone sz.r ?
    Kerlek olvasd el az elozo HSZ-eimet. Ott megkapod a valaszt.

    Jah, 1 GB eleg:)

  • Freiherr

    őstag

    válasz KeFe #337 üzenetére

    Nem értem,mi a sz@rért akarjátok ti megtéríteni ezeket az embereket?Ők elvannak a kis mikrovilágukban,békén kell hagyni őket,peace.

    XXX

  • Parallaxis

    addikt

    válasz KeFe #337 üzenetére

    A hasonló áron kapható készülékek szinte mindegyikében 2x-3x ennyi található. Lehet jönni azzal hogy az almás csudaoptimizálás mindenre gyógyír, de ez sajnos bizonyítottan nem igaz.

    Vicces ez a számokkal való dobálózás, de feltennék egy kérdést:
    mennyi a szabad memória pl. egy LG G2 esetében a 2 GB memóriából és mennyi az iPhone 6 esetében az 1 GB-ból? Ha tudod a választ, akkor onnantól már azt is tudod, hogy miért írtál butaságot, hisz mindkét eszközön nagyjából hasonló szabad memória áll rendelkezésére a böngészőnek (megkockáztatom, hogy az iPhone esetében még több is).

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz KeFe #337 üzenetére

    Mint hivatalból pártatlan user azt tudom mondani erre, hogy nem véletlen az, hogy igy reagálnak a topicban megforduló alma párti userek.

    A legtöbb megjelenő kritikus komment a szándékos trollkodáson sem mutat túl, évek óta ugyanaz a mantra megy, konkrét érdemi vita nélkül (kis milliomodik alkalommal beböfögni, hogy nincs flash, meg BT fájlküldés kb. Annyira konstruktív, mint droid topicokban a lagg és a szegmentáltság emlegetése).

    A kommented is az a kategória, amire választ sem érdemes adni addig, amíg nem probaltad azt amiről beszélsz.

    Lehet verni a mellkasunk hogy bezzeg a droidos csúcs készülékek X GB operatív tárral érkeznek, bezzeg az iPhone!

    Ha az alatt a ket ev alatt, amire egy átlag usernek egy ilyen készüléket terveznek - tökéletesen teszi a dolgát, akkor miről beszélünk?

    Ja hogy tervezett elavulás van itt is, ahogy mindenhol? Jééé... Csak nem kapitalizmusban tetszik élni? Ne legyünk már naívak, mint egy 13 éves szűz lány, itt sem véletlen az 1 GB memória, ahogy a droidos gyartoknal sem véletlen a szoftver követés es Support nevetséges rövidsége. Ha lejárt a hűséged, vegyél újat.

    Így működik kicsi világunk.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz KeFe #337 üzenetére

    `Miért érzem azt hogy ha bárki felhoz valami hiányosságot az általad istenített márkáról/telefonról akkor azt te vagy az Apple bármely másik ügyeletes önkéntes védnöke rögtön személyes sértésnek veszi és elkezd teljes mellszélességgel kiállni, megcáfolva mások állításait, és elbagatellizálni a problémát.`

    -Nem vagyok vednok, nem vettem sertesnek (Ur Isten, miert gondolod ezt???) Te vetted szemelyes sertesnek, hogy az iPhone csak 1 GB memoriaval van ellatva...
    Valaszoltam a kommentedre, ami teves volt. Leirtam a tapasztalatomat, ami iPhone6 hasznalatabol adodoan ismerek. A memoria nem fogyott meg el sosem, pedig hasznalom rendesen.
    Erre TE jottel azzal, hogy vedem es nonszensz dolgokat irtal:)

    `Attól hogy a te korlátozott felhasználási szokásaidat kielégíti (és valószínűleg a többi iphone tulaj 95%-át is) a készülékben található ram mennyisége attól az még nem lesz elég. `
    -Igen, korlatozott. Mondjuk a tobbszaz oldalas viszonylag strong case-ek osszeallitasat amikkel altalaban nyerni szoktak a barristerek (amire iOS eszkozoket is hasznalunk fokent Pages, Keynote, Photo appok) nem nagyon lehet korlatozott felhasznalasnak hivni:) Ezeket `lojjuk` at Mac-re iCloudon keresztul
    A bongeszes szamomra nem tartozik a pro felhasznalashoz.
    Probalj meg egy angolszasz torvenyeknek megfelelo tobbszaz oldalas dokumentumot letrehozni 2 het alatt, amihez TE csak Android eszkozoket hasznalsz:) Ugy, hogy azt normalisan meg lehessen nezni (Pages es Keynote szinten) es el lehessen kuldeni. :)
    Fotok, kulonbozo statementek, POA-k, linkek, szemelyes adatok, scannelt doksik, ugy, hogy egy esetleges Q&A soran te tudd, mi hol van, stb..

    Alairom, ezek mellett hasznaljuk masra is, mint pl BONGESZESRE, szorakozasra is.

    ` A hasonló áron kapható készülékek szinte mindegyikében 2x-3x ennyi található. `
    -Beletehettek volna, nem nagy tudomany. Viszont ennek a rendszernek ennyi is eleg. Ez pedig fontos az akksi szamara is. Miert tegyenek bele 5x annyit, ha egy kis gondolkodassal es munkaval megoldhato, hogy kisebb energiafelvetel mellett gyorsabban mukodjon, mint az Androidos telefonok.
    NEzd meg a speed tested eredmenyeit. Azzal a kis hardware-rel nagyobb teljesitmeny leadasara kepes. Ha 3GB lenne benne memoriabol, valamint egy 4 magos processor, akkor a falba verned a kicsi fejecskedet, ha meglatnad a teljesitmenyet:)

    ` nem pedig a használati szokásaimat alakítsam át úgy ahogy az Apple szerint az jó.`
    -Ezt mibol szurted le? Mikor mondott olyat az Apple, hogy a memoria nem eleg, es emiatt hasznald maskeppen:) ?

    `A minimum szint nem elvárható egy olyan készüléktől amely azzal van reklámozva hogy jobb mint a többi. Ugyanis ezen a téren nem hogy nem jobb vagy ugyanolyan, hanem egyenesen rosszabb.`
    -Jobb is sok mindenben. Legyszives sorold fel, hogy szerinted mik azok amikben gyengebb.

    Jah, es en most nem vitatkozom veled, nem harcolok, csak erdekel a velemenyed.

  • Parallaxis

    addikt

    válasz KeFe #383 üzenetére

    Milyen hátrány származna abból ha lenne benne 2 vagy 3GB memória?

    A fogyasztás szempontjából hátrányos lenne.

  • Lacy6

    senior tag

    válasz KeFe #535 üzenetére

    +1
    Amúgy az nem fér a fejembe, hogy rengeteg hibával kiadják a frissítéseket, majd javítva kiadják újból és örömtáncot járnak, hogy milyen gyorsak voltak. Nálam már betonba lenne a telefon ha ennyi hibát találnék benne. Instabil, bugos, laggos rendszert lett. (M8-hoz képest viszonyítok)
    És örülnek neki, hogy milyen jó hisz gyorsan kiadták az újabb frissítést ami szintén rossz lett. És ami ledöbbent, hogy ennek ellenére a sok hiba megerősíti a felhasználók hitét a telefonba. Közbe még meg meri említeni h így az android meg úgy az android. Tájékozatlanság felsőfoka.

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

  • Parallaxis

    addikt

    válasz KeFe #534 üzenetére

    Az kifelejtetted hogy az ios verziók meg himihumi animációkkal operálnak hogy meglegyen a fluid érzés

    Android alatt ugyanúgy ott vannak ezek az animációk.
    (Az más kérdés, hogy iOS alatt részben, Android alatt meg teljesen ki lehet ezeket kapcsolni.)

    Amúgy ti most komolyan egy ilyen "profi teszt"ről vitatkoztok

    Hát látod :)
    De én is azt gondolom, hogy ennek nem sok értelme van.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz KeFe #535 üzenetére

    `Ha úgy gondolod hogy valami szar, akkor az direkt olyan és te vagy a szar amiért ez nem tetszik neked. Mondogasd magadban sokszor hogy "jólesz ez, hisz másnak nincs baja vele, nekem miért lenne"
    Nah ugye hogy már nem is zavar?`

    LOL Egyik legjobb komment :)
    Amugy ez szerintem mindenhol igaz, nem csak egy specifikus markanal :)
    Ha pedig meggyozik magukat, akkor mennek mas topicokokba meggyozni masokat! (nem markafuggo)

    Oszinten bevallom, nekem a 8.0-val semmi bajom sem volt. Amiota a 8.0.2 van fent egyszer kilepett a Safari.
    A 8.0.1-et a kockazatok miatt kihagytam :)

    [ Szerkesztve ]

  • kchris78

    veterán

    válasz KeFe #534 üzenetére

    nem ertem ezt a dolgot hogy a laggolast az animaciokkal probalja elfedni az iOS. egyreszt: lehet hogy most mar mas a helyzet mert azota optimalizaltak meg eromuvet tettek a droidok ala, de a droidnal anno ez az animacio is lagos volt, ami azt jelentette szamomra hogy a kepernyon operalo animacio processnek nem tudott fenntartani eleg processzoridot (illetve ugy menedzselni az idot a processek kozt) a megfelelo idopontokban hogy ne legyen lagos. (animacio 0.2-0.5 sec alatt megy le, a kozben levo muvelet meg igenyli mondjuk ennek a toredeket). iOS eseten meg az animacio leginkabb attunest jelent egyik kepernyorol a masikra es mint olyan ennek a kiszamitasahoz mar az animacio kezdeten szukseg van a vegallapot ismeretere. Logikusan en igy gondolnam lehet lassitva megneznenk az animaciot vannak trukkok...

Új hozzászólás Aktív témák