Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Skorpio.59 #4160 üzenetére

    Fú ne is mondd, eddig az volt a gondom, hogy részletre akarom venni előfizetéssel, ami csak T-nél jó ajánlat, szóval szolgáltatót kell váltanom (nabumm), aztán azon gondolkodtam, hogy 15k a kezdőrészlet, majd havi 10-11ezer mindennel együtt ha van aranytárskártyám ami nincs, de van itthoni T előfizetésem és az mellé hozzá tudják rendelni a mobilt ami felér egy aranykártyával, így a legolcsóbb csomagban el tudom hozni, úgy se telefonálok sokat, akkor ez is megoldódott, de szeretek minél kevesebb tartozással lenni bárhova is, majd mint kiderült a Tmobil chaten keresztül, megrendelem a telefont, bemegyek érte, és ott ÉN szabhatom meg, hogy mekkora összeget hagyok ott, szóval nem kell 15ezret otthagynom, hanem otthagyhatok akár 6hónapnyi részletet is (6×7ezer=42ezer), és akkor 6 hónapig csak a 3500ft-os előfizetést kell fizetnem, majd a 7. hónaptól kapom a többi részletfizetési számlát

    Ez így már annyira jól hangzik számomra, hogy mindjárt rányomok a megrendelésre :D
    Már 3 napja folyamatosan olvasom a teszteket, képeket nézek, sose volt iphoneom, kicsit ez tart vissza, bár sose voltam iphone ellenes, eddig csak a mérete miatt voltam távol tőle, de a 4.7" tökéletes, hisz most is az van

    Fúúú, az ember össz vissz csak a 2 évnyi elkötelezettségtől tart, nem szeretek sehol aláírni semmit, vodánál is úgy voltam bent, hogy vagy adnak előfizetést hűség nélkül vagy megyek tovább, adtak. Thomeos internetet is csak 1 évre köttettem! Szeretek mindent kézben tartani, de itt most én vagyok megszorongatva mert itt a 2 év ellen nem tehetek semmit, de igazából, 2 évre tervezem a telefont is, és a szolgáltatót sem akarom otthagyni, nincs értelme váltogatni őket

    Szerk.: Mediam-ben megnyomkodtam a 6+ot is, gyönyörű természetesen, de hatalmas, nekem nagyon nagy, kis kezem van, szóval szóba sem jöhet, nevetségesen néznék ki vele

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák