Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daasd

    csendes tag

    válasz Kobak77 #120 üzenetére

    "Nekem a készülék legnagyobb hibája pont az iOS és annak a korlátoltsága. NEM a grafikája, sebessége, menüfelépítése, az megfelelne. A készülék - a HW - nagyon tetszetős."

    Ezzel en is pont igy vagyok, es ez nem is ennek az egy keszuleknek a hibaja, hanem az osszes iOS-t futtato cuccnak, szoval ez igazabol nem a 4S hibai koze sorolando. Illetve a HW-n belul a kijelzovel nem lennek megelegedve, nagyon kicsi az a 3,5", es az OLED-hez is hozzaszoktam mar. Ettol eltekintve maga a vas tenyleg nagyon jo benne. Az OS lehetosegeihez merve majdnem hogy tul jo is, az OS korlatoltsaga miatt szerintem nem sok helyen tud megmutatkozni az az eros HW sajnos...

    Meg persze az arcedula, ami miatt a legtobb embernel szerintem szoba se jon ez a telefon. Gyakorlatilag a legtobb ember egy rendes laptopra SEM koltene ennyi penzt. Szoval ha ahhoz merten nezzuk meg a telefont, hogy mennyibe kerul, mar kozel sincs olyan jo helyzetben. Foleg ezert is csodalkoztam az ajanlott plecsnin. Ez a plecsni szerintem azt is magaban kene hogy hordozza, hogy ami ilyet kap, azt neked mint vasarlonak MEGERI MEGVENNI, ennel a telefonnal pedig ez nagyon nem stimmel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák