Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz koxx #906 üzenetére

    Ugyanazért nem megy a 'drag and drop' (és volt nemlétező anno a sokat kritizált BT-s filecsere lehetősége is) iOS-en triviális módon, mint amiért egy évtizeddel ezelőtt sem ment.

    Egyszerűen az iTunes/iBooks/Apple TV stb. fizetős szolgáltatásokban megvett és az eszközre letöltött content-et nem akarják Almáék, hogy túl könnyű legyen másolgatni, ellenőrizhetetlen - követhetetlen módon terjeszteni (pl. átmész a haverhoz és telefonról gépre másolod, stb.).

    Egyébként gyanítom, hogy a mostani, valamivel fejlettebb - de még mindig nem android szintű - file manager csak is azért jöhetett be tavaly, mert az így vagy úgy de valamilyen stream-en keresztüli tartalomfogyasztásra átállóban lévő ipar (Netflix, Spotify, Apple Music, Youtube music, Disney+, Amazon Prime, stb.) miatt egyre kisebb a hangsúly az offline tartalmon.
    Eközben pedig a produktív appok által haszált file-ok (dokumentumok, pdf-ek, képek, táblák, folyamatábrák, stb.) baromi könnyen, már natív pendrive támogatással is csereberélhetők (ha találsz lightning-os, vagy 'kombinált' végűt :) ), almás cuccokon pedig a legjobb módszer ezek cseréjére továbbra is az iMessage és az AirDrop.
    Utóbbi elég sokat fejlődött az elmúlt években, nemigen láttam már 'nem megjelenő' eszközt, amikor átdobtam volna másik almás telóra-tabletre-laposra valakinek cuccot.

    tibcsi0407: nem kizárt, a mac-es dynamic wallpaper - témával kevertem a dolgot. Ami egyébként ott is nettó sz*pás :).

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák