Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Ck. #740 üzenetére

    Nincs semmi baj a BMW-vel, gyönyörű autók, szívesen néznék egyet én is a garázsban. A baj azokkal a szét tuningolt öreg szarokkal van, amikben az orr és/vagy szemöldök percinges kapucnis kábítószerzsákok kritikátlankodnak. És azokkal a behozott szarokkal, amiket már rég el kellett volna bontani.
    Meg azokkal, akik összesúgnak az ember háta mögött, ha vesz egy új autót. Aki dolgozik rendesen, tisztességesen adózik, és összegyűjt egyre, az tiszteletreméltó ember. Nem kell, hogy hagyja magát lehúzni pár olcsójánostól...
    Én sem rossz értelemben használtam a majom-banán összefüggést. Nem hiszem, hogy adnék ajándékba egy 500e forintos telefonhoz olcsó töltőt, mert ha van esze annak, aki kapja akkor úgyse fogja használni. Ha meg mégis és baj van belőle, hogy állok elé? Persze az sem baj, ha aki adja, annak csak erre lenne pénze. De akkor adjon mást. És tényleg nem rosszból mondom. Józan, paraszti ész.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák