Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamdancer

    őstag

    válasz #13260800 #47 üzenetére

    Gondolom, sose használtál hosszabban tabletet, médiafogyazstásra, netezésre, facebook-ra stb. sokkal kényelmesebb, mint egy pc vagy laptop, a könyvolvasásról már nem is beszélve.

    Az árazás meg a szokásos Apple-módon történt, igen, mindig ők a legdrágábbak, amit el is mond mindenki, aztán valahogy mégis eladják. Amibe valóban bele lehet kötni, az a pixelsűrűség, amit az iOS determinált - megjegyzem, a nagyobb méretű iPad2 ugyanezen felbontással, alacsonyabb ppi-vel is elég jó volt, persze változnak az idők és az igények.

    A Nexus 7 keresletével való összehasonlítást viszont nem is értem, mintha itt olvastam volna, hogy a Nexus 7-ből havonta majdnem 1 millió fogy, a kétszer drágább iPadből meg kb. ötször ennyi ment el havonta a legutóbbi negyedéves jelentés alapján - és akkor erre fog rájönni még a mini.

    Nem a lényeg a fontos.

  • macikos

    addikt

    válasz #13260800 #47 üzenetére

    Nekem mióta iPad-em van (iPad 3), nem használok notebookot, ami egy IBM Thinkpad volt, tehát tudom, hogy vannak jó notebookot és azt is tudom, hogy melyik az, tisztában vagyok a piaccal, azzal, hogy mi mire használható. Eddig azzal tévéztem, döglődtem otthon, viszont az iPad mindenben kiváltja. Net, zene, chat, játék. Kisebb, könnyebb. Fotelba kényelmesen leülve, fektetve, két kézzel fogva nagyon jól használható. Imádom. Egy feltöltéssel 16 óra (de lehet hogy több) aktív használatot bír. Nem lóg a zsinór a képembe, mint a notebooknál állandóan.

    Nyáron, nyaraláskor ugye vittem magammal, a kocsiban végig használtam. Hazafele jövet megálltunk néhány helyen, nem akartam a kocsiban hagyni, így hát vittem magammal. Na mondom ha már nálam van, csinálok vele pár képet, videót. Nézett mindenki, még a Japán turisták is Nikonnal a nyakukban, hogy ezmiez. Ahhoz képest hogy mégis egy tabletről beszélünk, nagyon jó képeket csináltam, ha nem is DSL-R szintűeket, olyanokat minimum, mint amit a legtöbb ember lő a 30-40ezer forintos gépével vagy telefonjával. Az 1080p-s videóról meg kár beszélni, amikor még a TV-ben javarészt sehol sincs FullHD. Egyszóval szuper videókat készítettem.

    Szóval lehet szidni az iPad-et, az iPad minit főleg, az ára miatt, de az nem kérdés, hogy van-e létjogosultsága és hogy jó-e használni.

  • ComptonLA

    tag

    válasz #13260800 #47 üzenetére

    Nálam már tavaly elbukott a tábla pc mutatvány. Volt 2. Aztán rájöttem, h semmi szükségem rá. Van egy jó droidos telóm, amivel ugyanúgy mindent el tudok intézni, mint egy táblával. Felőlem lehet akármilyen Mini is, akkor sem kellene. Sem ez, sem másik tábla pc.

Új hozzászólás Aktív témák