Hirdetés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dawheeler

    tag

    Az iPad egy megnövelt iPod touch. Hm, 80%-ban igen, de miért is vesztek 26 centis tévé helyett 126 centist? Nem tudom ez mért probléma. Főleg, hogy az ipod touch is 50nél kezdődik.

    Drága? Mihez képest? Egy közepes netbook is 100, atom procival. Akinek volt atom procis netbookja, az tudja legbelül, hogy brutál lassú. Luxuscikk? Hány dohányos írt ilyet? Én specko cigi helyett veszek évente, félévente egy ilyen "luxuscikket" . Lehet engem fikázni, hogy vettem ipadet, de nekem netezni, videózni, doksikat olvasgatni és néha játszani kell. Egyedül a pen drive olvasása hiányzik számomra, de cserébe egy nagyon gyors eszközt kapok, és ismét nyugodtan vessetek meg, de én imádom az érintős cuccokat, nekem a gépelés is nagyon bejön. Persze, ismét lehet mondani, hogy nincs flash, fúúj, számomra nem zavaró.

    Nem asztali PC helyett használom az ipadet, komolyabb munkákra nem alkalmas, mint ahogy a netbookok sem. Nekem egy szórakoztató eszköz, amit magammal viszek egyetemre, utazásokra, és az ágyból olvasgatom vele a híreket, emaileket.

    Visszaolvasgatva látom, hogy nagy HTC vs Apple háború indult. Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy tény, a HTC szerintem is minőségi eszközöket árul, de számomra az iPhoneal szemben egy jó ideig még biztos nem rúghat labdába. Akárki akármit mond, ilyen sok, ilyen magas minőségű szoftverei csak az iPhonenak vannak. Amíg se android, se windows mobile téren nincsenek nagy számban magas minőségű szoftverek, addig számomra "csak" hívásra, smszésre és netezésre alkalmas a mobil, és azért nem fogok 120rongyot kiadni. Nem elvakult vagyok, volt androidos telóm is, ami baromi jó, a markete is okés, de nem egy itunes store

    ja és még a mobilos flash támogatás: tud valaki olyan mobilt mondani, amin van értelme a flashnek, és nem azt éred el vele, hogy iszonyat lelassul az egész, még az oldalról elnavigálni is fél perc?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák