Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor113

    tag

    válasz FlyingV #18 üzenetére

    Mielőtt regálok, mégegyszer: minden elismerésem az eredményé, ezt csak nagyon kevesen tudnák Jobs és az Apple után csinálni. (ha egyáltalán)

    Amennyire én tudom (olvasmányaim alapján) a csökkenés pont annak volt betudható (még ha ez furcsa is elsőre) mert a becsléseken jóval túl mutat az eredmény és senki nem tudja meddig nő a lufi (i.e. mikor pukkan ki) - bizonytalansági faktor. (megj: tudom hülyeség belemagyarázni ezt egy ilyen egyértlemű eredménybe de úgy tűnik a tőzsde mégis így reagált rá) Egyébként előbb utóbb minden lufi kidurran, így volt ez a Nokia és a Google esetében is ha jól emlékszem.

    Ez nyilván nem holnap lesz, de biztos hogy lesz a gazdasági folyamatok és az emberek természetéből adódóan. Addig viszont egyértelműen el kell ismerni, elképesztő eredmény.

    Amit viszont nem olvastam és nem is találtam infót róla az az hogy mennyire becslik a market share-jüket 1, az okostelfon piacon 2, egészében a telefonpiacon. Ha valakinek van erről friss infója érdekes lehet nagyon kíváncsi vagyok rá.

    Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

Új hozzászólás Aktív témák