Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metaboy

    tag

    2 (3) amazfit eszközt vettem eddig.. volt miband 2-m, volt stratos-om, és egy bip-em... kiábrándító...
    A miband 2 pulzusmérője egy vicc.. a Stratos ip68 as védelem ide vagy oda.. 4! edzés után beázott (megállt a pulzusmérő) a bip fél éven belül szétesett (szó szerint... a gyártó szerint szr. a ragasztó...)
    HA VALAKI ILYEN ÓRÁKBAN GONDOLKODIK, FELEJTSE EL A "szürke importot" mert gariztatásánál nem fognak vele itthon semmit csinálni (megintcsak tapasztalat).. Szóval vagy itthonról vegyél, de csak a Lurdy házból (ők az egyeten hivatalos forgalmazók gyári garanciával) vagy- és ezt tiszta szívből merem ajánlani, válassz egy garmint ( egy vivo active 3 baromi jó alternatíva ha valaki komoly(abban) sportol, ráadásul szoftver oldalról szerintem még jobbak is..
    Nem fröcsögni akarok, de nekem tényleg ez a tapasztalatom
    UI: Ugyanitt Amazfit stratos eladó 15.000 ft- ért nem működő pulzusmérővel :)

  • metaboy

    tag

    válasz 30z.Samu #75 üzenetére

    A garmin sokkal jobb statisztikákat készít.. egy nagyon korrekt, személyre szabott edzéstervet is tud akár ajánlani. Mennyit pihenj, mikor mennyit fuss, milyen intenzitással..szóval nekem szoftveresen kiforrottabb az egész.. de hozzáteszem, a stratos is nagyon igényes(nek néz ki eslőre) de a kínai minőségellenőrök nem olyan szigorúak ha nem áll felettük egy amerikai főnök.. és úgy tűnik, hogy míg a garminnál van valaki, aki odafigyel a minőségellenőrzésre, a huaminál ez elég esetleges... tényleg nem rosszból mondom, de ha rákeresel a facebookon a bip vagy a stratos fórumára kiábrándítóan sok rossz tapasztalatot fogsz olvasni ( a jónéhány hibamentes hepinessz mellett)

Új hozzászólás Aktív témák