Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz doooo #108 üzenetére

    "azokkal nem volt ilyesfajta -és főleg nem ennyi- probléma?"
    Nem? Hm... Akkor nézzük szép sorban

    N4: Kijelző sárgulás, ez a legáltalánosabb, túlmelegedés, ez az okozója, ebből fakadó random rebootok. Ezután jön az 1év alatt elég fixen tönkremenő aksi, majd a szintén tönkremenő bekapcsológomb, erre jön egy kis USB konnektor hiba, majd mikrofon hiba.
    A probléma hogy ezek mind 0 és 1év között jönnek ki és sok esetben garancia lejárta után.

    N5: Ugyan ez pepitában... Kijelző, aksi, töltőcsati, túlmelegedés, a túlmelegedés hozza bootloopot is magával, jó barátok. :)

    N5X: Csoportos kereset LG ellen az ominózus bootloop probléma miatt. (G4-ért már fizetnek...)

    Csak halkan megjegyzem, hogy mind a 3 készülék tulajdonosa vagyok. Kopp-kopp egyik hiba se jött ki.

    Ja igen csak hogy folytassam a sort.
    N6: Na itt már megvolt minden, 4. cserekészülék lett jó. 1 aksi meghalt 2 hét alatt, 2. töltő csatlakozó halt meg 1hét alatt, 3. beléget kijelző 2hét alatt. A 4. köszöni hibátlan a mai napig. De olvastam púposodó aksit, leváló hátlapot meg egyebeket.
    A fenne most esik le hogy teljesen hülye vagyok...

    N6P: Soroljam? :D Komolyan egyszerűbb, ha a működő részeit mondom. :P

    Sokadszorra, azért mert termék hibái nincsenek felkapva, és nem tudsz róla, nem azt jelenti, hogy nem léteznek. Egyszerűen olyan strucc politikát folytatsz mint Kékes525, mert ő utánajár és okosabb a többnél. De a valóságban csak másban hisz és kész. Nem létezik a földön hibamentes termék, az hogy mennyire lesz népszerű egy hiba ajnározása egy teljesen másik kérdés.
    Azért létezik a garancia hogy cseréljék.
    Pl. tök érdekes módon a iPhone X-es hiba cikkek elmaradnak valamiért? Rejtély...
    Ilyen ez a pop szakma, akarom mondani szakmai oldal.

    (#103) Porthoszx:
    Pl. olyan országban adják ingyen előfizetéshez ahol forgalmazzák. Járj utána.

    (#106) Kékes525: Ha nincsen van mi a jó fene a drága benne számára? Hányadszorra mondjam, hogy vonatkoztass el magadtól? :U

Új hozzászólás Aktív témák