Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz vicze #59 üzenetére

    Pedig szerintem az mohóság, hogy nincs türelmük kivárni azt hogy kiderüljenek az esetleges hibák és később egy kicsit olcsóbb is lehetne a telefon. Nem ők nem várnak, hanem azonnal akarják az új terméket birtokolni, azaz mohók.

    "A probléma az hogy az embereket tök hülyének nézik."

    Igaz, de azért nézik annak, mert azok. A gyártó csak azért csinálja, mert teheti.

    "Az hogy egy terméket kiadnak a usereknek és béta teszternek használják őket, "

    Te ezt honnan tudod? Ha Te tudod, akkor más tudhatja? Ha más is tudja, akkor mégis miért engedik? Mert az emberek mohók, azonnal birtokolni akarnak egy olyan tárgyat, amire igazából nincs is szükségük, legtöbbjüknek csak státuszszimbólum, amivel úgy gondolják kiemelkednek a többi ember közül.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Blizzardking

    őstag

    válasz vicze #59 üzenetére

    Az, hogy ha egy gyártó ki akarná várni hogy ők maguk bétateszteljenek, a sok mohó türemletlen óvodás addigra megvenné más gyártó termékét, aki szintén bétatesztelőnek használja őket. Olyan ez a kapkodós piacra dobás, mint a sportban a dopping. Senki nem meri kipróbálni nélküle, mert hónapokat veszítene. A k_rva gyártók kiszolgálják a bejelentés napján már boltba rohanó, mérgelődő vagy fenyegetőző dedósokat, ami összességében ide vezet. Nézz be bármelyik csúcsteló bemutató napján a topikjába, és pontosan látni fogod miről beszélek. És ez csak egy technikai fórum. Képzeld mi zajlik odakint...
    Tök igazad van abban, hogy hülyének nézik az embereket, annyit tennék hozzá, hogy azért, mert azok is.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Kékes525

    félisten

    válasz vicze #91 üzenetére

    Az emberek valóban nem hülyék, minden ember nem az, hanem az emberek jó része. Miért hisznek a homeopátiában? Miért hisznek az összeesküvés-elméleteknek? Miért dőlnek be a reklámoknak, a médiában elhangzó rengeteg ostobaságnak? Miért hiszik el, hogy igaz az amit a Soros kampány állít? Egy részük pedig erősen befolyásolható, ha szebben akarom kifejezni. Ha igazad lenne akkor például nem lennének szélhámos bűnözők sem, mert nem lennének alanyok, akit becsaphatnának.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • aelod

    veterán

    válasz vicze #99 üzenetére

    Pont erre próbáltam utalni, hogy nem csorbítja, még az userbázis 1%-ig se jut el az információ.

    Persze mert a júzerbázis 99% nem tudatos vásárló.

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

  • Kékes525

    félisten

    válasz vicze #99 üzenetére

    Nem kimondottan a Pixel 2-ről írtam, hanem általában. Ha én elköltök 200 + ezer forintot (már kevesebbnél is) én utánajárok annak, hogy mit veszek. Ha nincs elég info a dologról, mert például elég új, akkor várok. Nekem nincs felesleges több százezer forintom hogy nyugodtan vásárolgassak csak úgy.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz vicze #102 üzenetére

    "Bemegy a kétdiplomás matematikus megnézi melyik tetszik neki, sok reklámot látott a Google-től az ő szolgáltatásaikat használja, megveszi, mert az előfizetéséhez kapja ingyen."

    Szerintem meg a kétdiplomás matematikus pontosan tudja hogy az a telefon k.rvára nem ingyen lesz.
    Nem tudom milyen előfizetésről beszélünk ahol ingyen adnak az előfizetés mellé egy pixel 2 kategóriájú telefont, de kiváncsivá tettél. Épp a telenor árlistáját nézem, és a legdrágább 20e forintos csomagban (blue xxl) is 159e forint avagy 9e forint/hó például egy Note 8...

    Valójában, ha magán előfizetésekről beszélünk (tehát nem céges, flottás, vállalkozói stb), akkor jellemzően pont nem a 2 diplomás matematikus fogják kihozni a telefont úgymond "csak" havi 20e+előfizetési dijért + 9e törlesztővel.

    Hanem pont azok aki számolni sem tudnak, meg sosem láttak még annyi pénzt egy helyen amennyibe a telefon kerülne egy összegben. Szóval megint csak ott vagyunk hogy a user a hülye :)

    ui: természetesen vannak kivételek, de ez is pont olyan mint az autó vagy lakás (deviza) hitel, hogy nem azért lett belőle válság mert 10-ből 8 ember ezt jól átgondolta és végigszámolta, hanem mert pont fordítva csak 2-nek érte meg 8 szimplán hülye volt :)

  • Kékes525

    félisten

    válasz vicze #102 üzenetére

    Aki becsukott szemmel, vakon, drága telefont vesz, arra sok mindent lehet mondani, de azt nem, hogy értelmesen cselekszik.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • doooo

    veterán

    válasz vicze #109 üzenetére

    Ilyesfajta hibáik akkor sem voltak. :DDD
    Nem volt ekkora botrány körülöttük, igaz, hogy az utóbbi néhány hónapban/1 évben lett ennyire divat a "fujjunk fel dolgokat, de még véletlenül se következetesen" eljárás. De voltak robbanó iPhone-ok is... és? Épp ezt akarom mondani én is, nincs hibátlan készülék, és ilyen erővel mindre rá lehet húzni egy botrányt, mert valahol egy amerikai gyerek rászaladt valamire. Hangsúlyozom, ezek már túlzások, amik a Pixelekben előfordulnak. Ha nem is sűrűn jelentkeznek, de annyi van belőlük, hogy kétlem, hogy el lehet kerülni mindet. Struccpolitikát pedig nem folytatok, köszönöm aggódásod, de ha minden létező dolog minden hibáját felkutatnám, már valószínűleg leolvadt volna az agyam... :U Másokkal egyetemben.

    Btw, frissítsd fel emlékeim amennyiben tévedek, de N6, N6P nem LG gyártmányok...

    Ja és amennyiben nagy LG vagy Google protektornak tűnök... nos távolabb sem állhatna a valóságtól. Csak arra reagáltam fentebb, hogy a Google döntéshozói számára nem sokat ér, hogy a kolléga kiktől venne mobilt... De mint a Nexus/Pixel vonal témájában bennfentes, gondolom te jó, igaz indokkal tudsz szolgálni az itt jelenlévő pór nép számára, az LG ismételt felbérlésével kapcsolatban. :R

  • doooo

    veterán

    válasz vicze #113 üzenetére

    "Pontosan erről beszélek. :) Egyszerűen az hogy A termék hibáit tudod, nem jelenti semmilyen formában hogy B termék hibáit is tudni fogod."
    Mivel tudtommal -ami már semmit sem jelent- nem vagy gép, ez rád is vonatkozik. ;)

    "Hidd el eléggé tisztában vagyok melyik telefont kigyártja, pusztán csak folytattam a Nexus sort, a nem LG telókkal, nehogy azt higgye valaki, hogy csak az LG-vel fordul elő. Azaz hibás következtetést vonjon le nem elegendő információ alapján. :)"
    Elhiszem (vagyis tudom is), csak azt nem tudtam, hogy félreértettél-e vagy hasonló, és szimplán megismételtem, hogy én csak az LG-ről beszéltem.

    "Kizárólagosan az LG-nek van "edgeless" OLED kijelzője, amit megfelelő mennyiségben tud gyártani."
    Itt viszont nagy valószínűséggel a Samsung is meg tudta volna oldani a kijelzőt, túl sok darabra úgysincs szükség a Pixelekhez, nem iX-ek ezek, vagy Galaxy-k, cserébe nem lett volna olyan veszélye a dolognak mint így, hisz mindenki ismerte a P-OLED-ek korábbi szerepléseit, a Google is.... tehát ez is sántít. De hát te ezt nyilván tudod én viszont csak a földbe nyomom a fejem, mert az ilyen debilek, mint én, azt teszik, akaratlanul is. :R Eszem ágában sincs megkérdőjelezni téged, csak nem akartam elbeszélni egymás feje felett.

  • doooo

    veterán

    válasz vicze #115 üzenetére

    És pont olyan hibái voltak a Flexeknek is, mint az új generációnak. íflekkes, torzít, stb. Nem hiszem, hogy épp te nem hallottál ezekről... Nyilván nem lehetett biztosra venni, hogy megint előjönnek a problémák, de úgy tűnik nem sok időt töltöttek a kiküszöböléseiken.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák