Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spedyboy

    senior tag

    sziasztok!
    nekem edig olyan problámám volt(van) a SE-sekel hogy
    adott 1 SE G900 aminek semi baja nem volt amig elölap cserélre nem vittem a westendi SE be kicserékték oké hazavitem leraktam az asztalra majd másnap reglere seképse hang... se töltés se emmi nem SE garis a telo de viszavittem. Mondták h beküldik a kpi szervizbe megis történt 3hétéig ott tanyázott majd felhivott egy kedves nyájas nöi hang h 60 000ft lesz a javitás:D mondom anyucid jol van? és az volt az indok hogy alkatrész csere pl SZOFTVEREZÉS! az alk csere alaplap csere volt kérdem h akk minek a sw-zés? m1 nem kértem a javitást viszamientem a SEwestendbe ahol odaadták a telot. Igen kedves hölgyi elado mondta nekem h valszeg szoftverezni kéne vhol máshol mert ök nem tudják de mondta h az oktogoni mgsm tudja valoszinüleg. Ezen irtora meglepödtem h ti nem tudjátok ök meg igen?????És ha szoftverezés eléglett volna minek akartak alaplapot cserélni?
    végül vissza vittem a part-nero gsm be ahol vettem és most már 2hete náluk van h javitják ök is a központi szervizbe küldték az biztos.És most várok...

    -::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Új hozzászólás Aktív témák