Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Érdekes vélemények, tapasztalatok. :)
    Én az Air 2-t minden nap használom BKV-n, annyi szerencsém van, hogy nem a belvárosban és nem a tömött időszakokban, mert szerencsére nem ott lakok, nem ott dolgozok és nem is olyan a munkarendem. Leülni persze sokszor nem tudok, annyira nem üres egyik járat sem, de sarokban vagy máshol kényelmesen hátradőlve át tudom futni a híreket, sőt még sorozatokat is szoktam nézni és ezen olvasok könyvet is. A másik dolog, hogy amikor próbáltam elszakadni a márkától a flat design miatt egy Note 3-ra váltottam. A méretét nagyon hamar megszoktam nekem még nyáron rövidnadrágban sem volt kényelmetlen hordani. Az egyetlen negatívum, hogy pl ahogy iPad-et sem tudom csak azét előkapni, hogy viberen vagy egyéb helyen válaszoljak valakinek, úgy a Note-ot sem tudtam. De ez vállalható kompromisszum volt számomra. Tehát én nem csalódtam a phablet méretben. iPad mellé viszont biztos hogy a kistesót fogom megvenni, mert így nem éri meg a plusz felárat a nagyobb kijelző.

    A cikkhez pedig újra: nem azért négyszer kelendőbb a 6s mint a plus, mert 4x akkora rá a kereslet továbbra sem, hanem mert utóbbiból nincs elég. 6s-ből amikor néztem még több szín és méret is rendelhető volt a telekomtól, a plus viszont teljesen kifogyott. Természetesen nagyobb számokkal de az arányok kb stimmelnek és ilyenek az egész világon. USA-ban is azonnal elfogyott a plus készlet és a kistesó volt elérhető napokig. Megtévesztő a cikk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák