Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz edward2 #39 üzenetére

    - most az jön majd, hogy a vírusok csak illuzió és minden kód tökéletes? örülök, ha nem találkoztál még se program hibával, se biztonsági réssel. és akkor ezek még csak azok a dolgok, amiket az emberi figyelmetlenségnek köszönhetünk, még nincs is szó a direkt kárt okozó vírusokról és egyéb kártevőkről. de biztos a google is csak véletlenül kezdte el minőségileg is ellenőrizni a progikat, h rossz indulatú kód ne kerülhessen fel a playre. szólni kéne nekik, hogy fölöslegesen öltek bele mérnökórákat.

    - iphone-t tényleg ne keverjük ide, mert az általad leírt dolgokban nem találtam túl sok konzisztenciát. mi köze a droid verziónak az iphone frissítéshez? amire anno én utaltam, az a frissítési hajlandóság a gyártó részéről. de hogy most te ezzel mit akartál mondani, azt nem tudom.
    ha a rootot arra akarod használni, hogy átírd manuálisan a sw verziót, hát hajrá. az tényleg epénisz méregetés.
    ami relevánsabbnak hathat, az a cm és tsai, de az megint csak olyan, hogy vagy van a telefonra, vagy nincs.

    - ismered az s4 minit? az úgy kb megvan, hogy a saját korában az s4 alatt volt egyel? nem, nem 30k alsókat fos, hanem felsőközépkategória volt anno. de annyiban igazad volt, hogy kár volt arra annyit költeni, mert ismerős fele annyiba kerülő, "kínai fos" telefonja frissült, nem laggolt és teljesen használható volt. de nézzük meg, hogy a szerinted elvárt felső kategóriában hogy is mennek a frissítések. s5-6 mikor is kapott friss rendszert?
    honor 6? önálló, "prémium" márka lett, mindenhol kihirdetve, h mikor jön rá a lolli. 3/4 év csúszással már sikerült is kiadni. megint csak nem a 30k-s kategória, és itt volt konkrét dátum ígéret is, csak épp mindig csúszott....tudom, mindenki hülye úccint, aki ilyet vett.

    de összességében, hol is írtam, h az android világ rossz?
    kicsit régebb óta használom a droidot, mint te, és ennyi idő alatt sem utáltam meg. vannak hülyeségei, próbáltam más rendszert, de mindig visszatértem, mert ez felelt meg a legjobban.
    de attól még látom azokat a visszásságait, amiket te letudsz "átlag pisti"-zéssel meg "ilyen az élet"-tel.
    "Logikus." ;)

Új hozzászólás Aktív témák