Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz Hopkins95 #35 üzenetére

    Izé mennyire régi rendszeren. 6 évnyi androidos tapasztalattal a hátam mögött még egyszer nem futottam bele ilyen problémába és egyik telefonom se volt update bajnok.

    De ezt fejtegettem, hogy nem könnyű ezt kitalálni mivel hardverileg iszonyatosan széles a paletta. Vagy mégis, hogy kéne ennek működnie? Tehát egy 50 ezres telefonra rábuherálnak ma egy 5.0-át miért kéne ezt a gyártónak jövőre frissíteni. Minek? Ha te 2 éves előfizura ilyen telót vettél akkor így jártál. Ilyen az élet. Annyi a támogatás amennyi pénzt elköltesz.

    (#36) pampika
    -biztonsági frissítés: kicsit túl van lihegve az ügy. Mind windowson mind androidon stb.

    -hát bizony ha alsó kategóriás telefont veszel 2 év hűségre mégis mire számítasz? Vagy szerinted a suzuki swift 1.0-ba is minimum bőr sport ülés jár? Ilyen az élet.

    -azért kivitelezhetetlen mert erőforrást igényel a gyártótól. Én megértem a gyártókat, hogy egy közép/alsó kategóriás telefonra nem hajlandó rátenni x fejlesztő mérnököt... miért nem? Mert alapból nem olyan profitja volt a telfonon ami miatt ez megérné.

    -iphone-t ne keverjük ide. Ha ennyire fáj, hogy az "about phone"-ban nem 6.0 van írva androidon ez is megoldható pillanatok alatt roottal. Kb ilyen sokszor egy iphone "frissítés"

    -S4 mini: sajnálom, hogy rossz telefont választottál. Akkor az egész android világ rossz, mert te megvettél valamit ami nem működik jól. Logikus.

Új hozzászólás Aktív témák