Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz DrKapocs #329 üzenetére

    Mivel - igaz felületesen - végignéztem azt, hogy volt-e hozzászólásod az előző oldalakon és nem láttam többet, csak ezt a párat, ami itt van az utolsó oldalon és írtál egy ilyet, hogy "próbáld ki gyökér", ezért kicsit megszólítva érzem magam, mivel én írtam Neked azt, hogy esetleg próbáld ki hosszabb távon, mielőtt olyan véleményt alkotsz, hogy egy jóval olcsóbb eszköz kenterbe veri az iOS-t. Hozzáteszem egyáltalán nem gondoltam, hogy gyökér lennél. (Senki másról sem) Pusztán arra hívtam fel a figyelmet, hogy ugyanazon éremnek van egy másik oldala. Nem csak az Alma felhasználónak kell áttekintenie a droid frontra, hogy releváns véleményt tudjon alkotni, hanem fordítva is, ha valakinek nem szimpatikus az Alma, próbálja ki, lehet az lesz. Ki tudja. :) Sehol sem írtad, hogy próbáltál hosszútávon iOS-t. Egyébként meg abban a hsz-ben is leírtam, hogy szerintem az a legjobb platform, amiből az adott illető a legtöbbet tudja kihozni. Neked ez a Xiaomi, vagy valami más Androidos eszköz. (Nem tudom szimpla példa volt-e, vagy azt használsz.) És ezzel nincs is semmi baj, használd egészséggel azt ami neked megfelelő. :R

    Egyébként az én iPhone-om is villog ha jön valami értesítés, vagy épp hívnak, és valamilyen szinten igazad van, tényleg feltűnő, de épp ez benne a jó, ugyanis van olyan, hogy rezgő állapotban felejtem a telefont és akkor legalább látom, hogy keresnek, mert a villogást hamar észreveszem. Szóval nem feltűnésviszketegség miatt villog, pusztán nekem hasznos funkció.

    buvartacsko

    Ezt én értem, de a kolléga azt írta, hogy bármikor vehetsz új telefont a Telenornál. Persze vehetsz, ha kifizeted a kötbért. Az meg olyan irreális, hogy úgy már baromira nem éri meg szolgáltatónál vásárolni még ha van kedvezményed, akkor sem. Mindjárt érdemesebb kivárni, hogy lejárjon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák