Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz .Szaki. #323 üzenetére

    Én iPhone-ról váltottam OnePlus X-re, és imádom.

    Gyári support szar (ne is vegyen senki ezért OnePlus-t, ha kijön a következő flagship mennek a tulajok a fiókba - igen, a 3/3T tulajaival is ez fog történni), emiatt utólag megbántam rendesen de gyönyörű közösségi támogatása van. Persze, berhelem meg tsai, tudom hogy mennyire rémisztőn hangzik (az is amúgy, Mac alól rendes szopatás volt bootloadert nyitni lévén alig van hozzá tutorial), csak azért álltam neki mert én geekből vagyok. De megérte... végigtoltam a tavaszt és a nyarat Marshmallow-al (természetesen nem a gyárival, abból szeptemberben adtak ki egy bétát miközben Q1-re igérték...), most november vagy mióta 7.1 Nougat-on vagyok, és tökéletes - nem fagy, extrém jól néz ki gyárilag is (ízlés függvénye mondjuk), kib.szott gyors (ahogy stock is az volt btw), tényleg hibamentes és atomstabil.

    Amikor az előző - most cégesként szolgáló - iPhone 5-öm "kifulladt" (begyengült az akku eleve a négy év alatt, meg elkezdett feljönni a ragasztás az előlapi üvegnél - de úgy rendesen, elég rémisztő ránézni de kopp-kopp nincs hátrányom belőle még most se) úgy voltam vele hogy vagy valami droidos flagshipre váltok (5X volt betervezve a méret miatt, vagy 2nd gen Moto G) vagy iPhone SE-re. Aztán rátaláltam erre, elsőre szerelem, próbára megvettem mert már rég volt saját droidos telefonom... most meg ott járok hogy lassan egy éve ez a privát telefonom. Öröm ránézni erre az üveg-fém keverék csodára, de tényleg, a piac egyik legszebb készüléke szvsz, nem tudom hova magasztalni a kinézetét az ára ellenére... a rendszer meg szalad mint fentebb kifejtettem, remekül a kezem alá dolgozik.

    De úgy néz ki hogy lehetséges hogy lecserélem őt egy iPhone SE-re. Eredetileg csak az 5-öst akartam lecserélni (az mindenképp le is lesz, kiszolgálta az idejét bőven), de haver Apple Watch-a egyszerűen annyira tetszik hogy nem bírom ki nélküle, ahhoz meg nem passzol az Android sajnos... mivel cégnél arról volt szó hogy lesz esély flottába áttetetni minket és így a privát számomon fognak zakl keresni ha úgy van így értelmét veszti a külön céges telefon is, aztán mivel amúgy is a kisebb képernyőt preferálom volna lenne értelme váltanom rá. Csak...

    Az a k.rva iOS. Egyszerűen a Nougat annyira elkényeztetett UX és használati szempontból hogy nehéz lenne úgy visszaszoknom azokra a ganyé gradientes ikonokra és túlságosan plain felületekre. De szerencsére most már van JB iOS 10-re, az iPademen egész jól működik, egyre több tweak is támogatja, szóval nem olyan nagy akadály már átugrani azt. Meg hát ott az iMessages is, nyilván, szinte mindenki azt használja haverságban, végre vághatnám ki a kukába azt az akkuzabló FB Messengert is.

    Nagyon durva leírni, de fáj otthagyni azt az Androidot ami Lollipop-ig amúgy csak a nevetést hozta ki belőlem stock állapotában... egyszerűen a Google annyira összekapta a rendszert a Material Design megjelenése óta hogy már tényleg komoly érv őket választani ha valaki a jó felhasználói élményt keresi - szóval ja, Pixelt vegyen mindenki mert a többi droid ótvar gyárilag, kivéve a HTC 10.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • dutrás

    őstag

    válasz .Szaki. #323 üzenetére

    Jelezném a telenornál bármikor lehet cserélni telefont.

    P50 pro/P40 Lite

  • buvartacsko

    addikt

    válasz .Szaki. #330 üzenetére

    igen, ezt hívják kötbérnek, ami le is van írva a szerződésben...

  • Wesder

    félisten

    válasz .Szaki. #335 üzenetére

    Itt nem azzal van a baj, hogy villog, jó ha az ember làtja ha történt valami a telón.
    A gond inkàbb azzal van, hogy sok iOS felhasznàló fikàzza az értesítési LED-et mondván hogy gagyi.
    A vaku villogàs is van annyira gagyi szerintem, de ízlések és pofonok :)

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • judas13

    addikt

    válasz .Szaki. #298 üzenetére

    Nekem meg a 4S-m(!) müxik jól. Jövő héten jön rá új bumper stb és szintén kifulladásig fog működni...egy 5SE-n gondolkodom maximum valamikor a jövőben....

    [ Szerkesztve ]

    "Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Új hozzászólás Aktív témák