Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Sziasztok,

    találkoztatok már olyannal, hogy egyik percről a másikra minden adat eltűnt a NAS-ról?

    Volt pár mappám, Dokumentumok, Sorozatok, Filmek... ma külső lejátszóról akartam sorozatot nézni erre közölte, hogy nem éri el a mappákat. Mondom mi a fene... belépek a NAS felületére, a file kezelőben ott vannak a mappák, de rányomva azt írja nem található. Az összes megosztott mappám eltűnt, filmek sorozatok kevésbé érdekel persze de az összes saját fotó, videó és sok sok file ott volt rajta. Mind eltűnt. Tárhely szerint is, mert konkrétan üres a 4TB-os vinyó, valami 16GB foglalt (ma délutánig 3.6 TB terület volt foglalt). A tárhelyes logban annyit látok, hogy késő délután még egyik percben tele a vinyó, a következőben üres. Nem volt látható login más IP-ről, nem volt áramszünet, nem volt semmi, csak mintha kb. egy napkorona kilökődés letörölt volna mindent. :F
    Úsztak az adataim? :( Holnap rákötöm gépre és hátha Easeus-szal még valamit meg tudok menteni a vinyóról... De basszus. Most mi lehetett az oka az egésznek? A NAS? A vinyó? Gyíkemberek? Vehetek újra mindent, NAS-t, tárhelyet, mert ezeket én már nem merem használni a továbbiakban. Még csak eladni sem tudom őket így. :W

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák