Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz BaliJack #10651 üzenetére

    Én sem gondoltam, mert hozzászoktam a 6.990-es, meg még annál is durvább árhoz, de kíváncsiságból elkezdtem őket nézegetni (elsősorban, hogy lássam a választékot pl. az Xpress-éhez képest) és meglepve tapasztaltam, hogy csomó lemez ára 5 eFt körül (vagy esetleg csak picivel fölötte, de még 6 eFt alatt) mozog. Alakul ez, ha 3-4 eFt közé esik, akkor már elgondolkodtató lesz a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Edgeri

    senior tag

    válasz BaliJack #10651 üzenetére

    Szia!

    Légyszíves küld el nekem is ezt a BD feliratos listát :R

    Én pár napja jöttem haza megint Londonból, vicc, hogy ott mennyibe kerülnek a használt PS3-as játékok, és az új/használt BD lemezek. Voltam 3 különböző game.co.uk boltban, és átszámítva kb. 14e-rért használtan megvettem az alábbiakat: Bad Company 1, Resident Evil 5, Siren Blood Curse. Az új játékok\PS3 kiégészítő kütyük amúgy ott is drágák, sőt drágábbak, mint itthon.

    Igazán akkor esett le az állam, mikor a HMV-ben láttam a BD lemezek árait. Mátrix trilógia díszdobozban 25 font ~ 7.500 HUF, megnéztem részenként is mennyibe kerül, és darabja 10 Font ~ 3100 HUF volt, stb. Igaz ezeken nem minden esetben volt magyar felirat. De pl. a Transformers 1-en van magyar felirat, és az is 10 Font volt. Szóval átlagosan annyiba került Angliában egy BD (10-25 font), mint itthon egy DVD :Y

    Nem tudom, hogy lehet-e Magyarországra rendelni a HMV-ből, de talán érdemes megnézni: hmv.co.uk
    Persze előtte jobb tájékozódni, hogy mely BD-ken van magyar felirat.

    ui: a poén az, hogy miután megvettem a Mátrix trilógiát, felmentem a honlapra és ott csak 17 Fontért árulták :W

    Üdv, Edgeri

Új hozzászólás Aktív témák