Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Synthwave #60403 üzenetére

    Mint mondottam azokat nem számolom a saját játékaim közé.
    Mert ugyan elérhetőek számomra és már a vinyómról senki se szedi le, akkor sem az enyém.

    Lemezes játékot sokat veszek. Mert folyamatosan nézem őket több oldalon és ugyan időm nincs rá, de ha jó áron látom, megveszem.
    Pl nem rég vettem a LBP 1-et, Infamous 1-2t, Portal 2-t, 3 Ratchet and Clanket vagy pl a Soulcalibur 4et.
    Ezekhez a Portal 2 kivételével konkrétan még hozzá sem nyúltam.
    Uncharted 1-2t is itt vettem összesen 3K-ért...mondjuk azokat már végig is vittem, ahogy a GoW3at is..ez mind mind lemezes és 1-2 hónap termése.
    És ezekbe még nem számoltam amiket továbbcseréltem..pedig abból is akad néhány.

    Hja és sokszor használom a PH-s "ismerettségemet" 1-1 jó vételért.
    Mert pl találok valami pesten, de nem postázza viszont jó áron van...akkor keresek valakit aki átvenné nekem majd postázza. Pl Dave segített a Portal 2ben és az is ár alatt jött. Faterkam segített 2 Ratchet And Clank játékba ami VESZETT jó áron volt. Ennyi a trükkje..nem ugrok rá mindenre, de ha látok valamit ami olyan, azt nem hagyom ott még akkor sem ha fél évig nem lesz rá időm.

    Hja..és a PS3hoz is kaptam néhány digitális játékot... :K

    Remélem most már mindenkinek világos :K

    Egyébként a James Bondra...én már rég túl léptem volna rajta..nem én találgattam :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák