Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    válasz Elims #55310 üzenetére

    Uncharted-ból csak az első nehéz platinára szerintem.
    A TLoU Survivor módja azért nehéz igazán egyébként,mert kevés ammo-t és craftolni való cuccot tudsz találni ezért ajánlott lopakodva megcsinálni majdnem a teljes játékot. Nem kizárt hogy ha igazi profi vagy akkor egy lövés nélkül végig tudod vinni,de van amikor rákényszerít a játék hogy használj lőfegyvert szóval nehéz dolog. Grounded módba meg bele se merek gondolni,ott még HUD kijelző sincs (alul a jobb alsó sarokba nem mutatja mennyi életed van meg milyen fegyver van nálad mennyi tölténnyel),meg még annyi található cucc sincs mint a Survivor módban. :D De így is van aki már azt is végigvitte sérülés nélkül meg minden...
    Most a chapter 5-ben azzal sokat szenvedtem amikor Joel lezuhan a lifttel és a spórás-romos részen kell ölni a zombikat. Természetesen shotgun ammo-m nem volt,ezért téglákkal kellett futkosnom és ütlegelnem őket :DDD Most ott hagytam abba amikor Ellie fentről fedez minket egy puskával és nekünk kell lent kinyírni vagy 20 csávót... Azt is meg lehet lopakodva de mindent időben gyorsan kell nehogy észrevegyen egy másik csávesz közben.

    Amúgy ha nehéz platinát akarsz akkor állítólag a Warhawk a legnehezebb,legalábbis azt írják sok helyen ;]

    https://psnprofiles.com/kazama001

Új hozzászólás Aktív témák