Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Prémium külsőt kaphat a Motorola Moto G85 5G

    ma A 300 eurós ár mellé kifejezetten igényes megjelenés társulhat.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Creative997

    őstag

    válasz tomkatomi #21676 üzenetére

    Köszi!
    Azóta már műxik nekem is csak elfelejtettem beszúrni, meg közben már véget is ért. Részt vettem az egyiken, 7 kör volt Canal-on, cl5-el. Végig vezettem, nem tudtak elkapni és a 6. körben az egyik GS hozzám ért, csak a baj az volt hogy én abból semmit sem éreztem, mert lag volt. Vagyis úgy nézett ki a dolog hogy a kocsija orra előtt pár centivel elmentem és utána egy fél másodperccel ő mintha nekiment volna egy láthatatlan falnak (ami valszeg én lehettem, csak a lag miatt én már nem voltam azon a területen... :((( Ez volt a győztes mázlija aki elbújosgatott, tehát imádkozhatott hogy senki ne érjen a célba és ő nyer, így lett. Ami szemétség volt még, hogy Harley majdnem végig üldözött minket t3yd1 viszont csak blokkolgatott....... Később volt olyan is amit hallottam, hogy t3yd1 olyan helyen állt keresztbe ahol nem lehetett megelőzni (a kanális ki vagy bejáratánál). Na én ezt nem nevezném üldözésnek...!

    Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Új hozzászólás Aktív témák