Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz Pitti11 #220 üzenetére

    Bocs, hogy közbefolyok, de az eléggé fura, hogy három éve jó volt, aztán addig dolgoztak rajta, amíg mindent elrontottak. Mivel én is 3 éve csatlakoztam a projekthez, onnan tudom, hogy eleinte olyan volt mint a Shift 2, egy kicsit erősebb FFB-vel. Mai napig fenn van a gépemen a Shift 2, tehát bármikor tudok egy összehasonlítást tenni a lényegében 3 éves CARS és a mai között. Szerintem, az irásodból itélve, te egy sokkal könnyebb, árkádosabb, realdriving játékot keresel. A CARS mostanra egy olyan játékká vált amivel többet kell ahhoz gyakorolni, setupolgatni, hogy top listán az elsők között legyél. Nem azt mondom, hogy egy iR féle kifinomult szim, de nem is Dirt, vagy Grid. Sokan mondják, hogy valamiféle simcade, játék és ez egy elég tisztességes besorolás ha azt nézem, hogy ha valaki rögtön nem a profi módot választja, akkor egy sokkal játékosabb dolog vele menni. És azt se felejtsük el, hogy manapság divat belépni egy autósjátékba rögtön minden segítség kikapcs, de azt nem veszik figyelembe, hogy azok a segítségek, blokkolásgátló, kipörgésgátló stb.,az autó egyensúlyát felborítják, tehát ha nem használod őket utána kell setupban állítani, hogy vezethető maradjon az autó. Tehát az ilyen viták abból is fakadhatnak, hog nem ugyanazzal a szemmel nézi mindenki, esetünkben a CARS-t. Szerintem a három évvel ezelőtti CARS egy sima autósjátéknak indult, mára ahhoz képest egy sokkal kifinomultabb vezetést igénylő játékká vált. Tény hogy az FFB még mindig nem az igazi, nincs még kész a fizika se és a gumifizkát is buherálják még. Meg még sorolhatnánk, hogy mit raknak össze benne és mit szednek szét benne, felváltva. Ezt addig meg is tehetik amíg ki nam adják, hogy ez már kész. Na akkor már jogosak lesznek a felmerülő kritikák, mert azért már elkérik az emberek pénzét és úgy adják ki, mint kész játék. Most egyelőre aki hozzáfér, annak azért kérték el a pénzét, hogy támogassa a játék fejlesztését, a megjelenésig, aminek fejében kapsz egy játékot, a fejlesztés alatt végig kisérhetted, hogy hogyan folyik egy ilyen és a végén, a befizetésedddel arányosan még vissza is adnak valamennyit a nyereségből, ha lesz nyereség. :Y Na, melyik másik játéktól kapunk még ilyet? :DD

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák